Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

HP Photosmart C5180 - Irytujące komunikaty na początku uruchomienia

Tomaszdowzyskiego 28 Nov 2012 21:16 1677 1
    Tomaszdowzyskiego
    Level 13  
    Witam ! Posiadam HP Photosmart C5180 Od czasu kiedy zacząłem wtryskiwać tuszę strzykawką zamiast kupować oryginalne podczas uruchomienia wypadają 2 errory . Muszę zaakceptować je OK 2 razy. Gdy zacznę drukować w czasie kiedy widnieje jeden z errorów w drukarce zwiesza się flash i nie mogę wtedy usunąć tego co jest drukowane. Kilka razy muszę restartować komputer i drukarkę. Czy da się jakoś zablokować te errory, aby się nie pokazywały lub je usunąć? Poza tym co mam zrobić z poziomem tuszy ?! Drukarka nie pokazuje poziomu tuszy . Jest on widoczny tylko po wydrukowaniu strony diagnostycznej.

Czekam na odpowiedź
    Tomasz
    Brutus3
    Level 15  
    1) pojemniki na atrament nie opróżnia się do końca.
    2) już przy pierwszym lub drugim sygnale że jest mało atramentu należy uzupełnić atrament ponieważ nigdy nie napełniamy tylko uzupełniamy atrament.
    W momencie gdy widzimy że na wydruku widać przerwy w drukowanych znakach pojemnik powinno się wymienić dotyczy to każdego z chipem i bez chipa.
    Teraz wymień pojemnik na nowy może być zamiennik byle miał chipa wtedy przestaną ci się pokazywać powiadomienia. Jeśli zainstalujesz pojemnik bez chipa będziesz miał powiadomienia że pojemnik jest nie pełny.
    Tych powiadomień nie wyłączysz, tylko jak sugeruję nowy pojemnik z chipem, wtedy w drukarce nastąpi reset z nową informacją że pojemnik jest pełny.