Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
RenexRenex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak zacząć zabawę z 3010??

04 Lut 2005 16:54 13892 25
  • Poziom 10  
    Witam wszystkich

jak w temacie jak zacząć zabawę ze zmiana oprogramowania w Philipsie 3010 tak aby mi odbierało słoneczko i cyfre ze zwykłej szachownicy..
    kabelek mam, jaki wgrać soft i jaką listę kanałów??

dodam tylko, że narazie ściągnąłem sobie taki sofcik sofcik(jakiś maggregor i TonyK albo M)

proszę o porady czytałem wszystkie posty ale wszedzie piszą o kartach fun i innych a ja niestety nie mam na nie kasy i chciałbym ogłądać albo bez karty albo z tą co mam od cyfry.

Dodam jeszcze, że zalaeży mi na kanałach:Polsat,Polsat2,TVN,TVN7,TVN turbo, AXN, Canal wszystkie prócz sport w ogołe wszystkie z pakietu cyfry
  • RenexRenex
  • RenexRenex
  • Poziom 10  
    Dzięki za odpowiedz

Sprawdzieł tą stronkę jush wcześniej.

Czy wystarczy mi z niej to:
    "3.02.2005

Kolejna wersja modyfikacji autorskiej kolegi maggreg !!!

Ten dzisiejszy soft potrafi dekodować np. Cyfrę+ / (Polsat Cyfrowy) / TPS / i inne. Do uruchomienia potrzebuje

jakiejkolwiek karty SECA, przy czym karta ta może być NIEAKTYWNA (sic!). Ponieważ jest to zmodyfikowany soft który zawiera ponadto nową grafikę "Blue Luna"dla tunerów PHILIPS DSB 3010 i DSX 6010 to należy go wgrywać tak jak jest napisane w pliku readme.txt przy czym adresy, ustawienia i ilość

plików mogą się różnić od standardowych opisanych u mnie na stronach więc zalecam trzymanie się opisu w

plikach z tym oprogramowaniem a opisy z mojej strony proszę w tym przypadku traktować tylko pomocniczo !!!

(nie dotyczy to tylko listy kanałów którą wgrywamy tak jak w moich opisach na pod stronach tematycznych Philips_DSB_3010 Philips_DSX_6010 Oprogramowanie to działa również z AKTYWNYMI KARTAMI

Cyfra+ jednak trzeba pamiętać że w takim wypadku dekoduje obraz opierając się na EMU w tunerze w więc

klucze i uprawnienia na karcie , nawet jeśli są ważne nie są brane pod uwagę. W przypadku jakichkolwiek zmian

używanie karty do normalnej pracy i dekodowania Cyfra+ tunera będzie niemożliwe i będzie konieczny powrót

do innego oprogramowania które potrafi korzystać z aktywnej karty Cyfry+.Na starszych kartach SECA1

(stare karty Canal+ za czasów systemu SECA1 ... nazywane często MOSC) nie będą uruchamiały kanałów

Polsatu Cyfrowego. Pakiet Polsatu działa na tym oprogramowaniu jedynie na kartach SECA2 (Nowa Cyfra+)

czyli na tzw. SZACHOWNICACH.

Uwaga !!! Należy używać listy załączonej z softem, karta SECA1/2 może być włożona do slotu podczas startu

jednak zawsze należy uruchamiać tuner na kanale 1 (TV POLONIA) i następnie przechodzić na kanał 2

(TVN24) po tym można już dowolnie wybierać kanały klawiszami numerycznymi lub strzałkami.

Oprogramowanie można pobrać klikając w poniższe linki :

PACK _EMU 6.02_by_maggreg_DSB 3010_Fix_6B wszystkie szachownice Cyfra+

"
    mam teraz pakiet biały
    czy z tym softem będę miał hbo i hbo2?
    prosze o odpowiedz
  • Poziom 10  
    tak wszystko jest napisane.

jest tesh napisane że ten soft nie poszerzy mojego pakietu białego, co robić??
  • Poziom 18  
    kawalecs napisał:
    tak wszystko jest napisane.

jest też napisane że ten soft nie poszerzy mojego pakietu białego, co robić??

heh czegoś tu nie rozumiem :) stać Cię na pakiet biały a nie stać Cię na Funkę za 20 zł ? :)
    Odłóż po prostu opłaconą kartę na półkę i w slot wsadź coś innego ;)
  • Poziom 10  
    20zł a wsad do niej to sobię na drukarce wgram?? chyba programator do karty tesz cos kosztuje dajmy na to kolejne 20zł. a więc 20zł(+15zł przesyłka priorytetowa)+20zł(+przesyłka priorytetowa)==70zł a takiej kasy to ja niestety nie mam.

a więc da sie to jakoś zrobić na aktywnej karcie z pakietem białym lub bez karty czy nie? jest soft który na to pozwoli ?
  • Poziom 18  
    popatrzyłem na allegro masz jeden w częściach (parę ruchów lutownicą) za 15,99 + 5 zł przesyłka, myślę że gość ma równiez karty (wystarczy spytać) więc przyszedłby komplet za lekko ponad 40 zł.
    http://allegro.pl/show_item.php?item=40785266
    Jeżeli chodzi o wspłpracę z białym to nie wiem (nie mam pakietu) ale tu na forum jest też sam mistrz Tomy_M może on coś poradzi :)
  • Poziom 10  
    dzięki maggreg, zassałem to PACK _EMU 6.02_by_maggreg_DSB 3010_Fix_6B wszystkie szachownice Cyfra+ . w poniedziałek dostanę kabelek do dekodera i wgram.

dzięki wszystkim za pomoc
  • Poziom 16  
    Będzie działać :-) Jak maggreg pisze że będzie to bedzie ... widzę że świat jest mały :-)))))
  • Poziom 2  
    czy po wgraniu softa gdy cyfra zablokuje mi tuner i nie bede mial odbioru a nie bede mogl znalezc kluczy to po wlozeniu karty orginalnej a mam wykupiony pakiet bialy bede mogol odbierac programy za ktore place cyz po tym przeprogramowaniu nie bedzie to mozliwe ??
  • Poziom 14  
    1. Cyfra nigdy nie blokuje tunera tylko kartę jeśli jej nie opłacisz.
    2. Jeśli nie znajdziesz kluczy to zostaną tylko programy FTA.
    3. Zawsze możesz powrócić do orginalnego softu i oglądać to co daje ci aktualny pakiet.
    Myślę że oto ci chodziło.
    Pozdrawiam.

Oczywiscie niezapomnij o zmianie listy kanałów.
  • Poziom 2  
    tak o to mi chodzilo tylko mam pytanie jak mozna potem powrocic do orginalnego softu ??
  • Poziom 14  
    W punkcie 3 napisałem że można, chyba że będziesz miał przypadkowe uszkodzenie rs 232 i nie będzie wtedy komunikacji.
  • Poziom 11  
    mam tuner Philips DSB 3010 wraz z orginalna karta Wizji TV lecz nie aktywny. czy istniej mozliwosc jego aktywacji aby mozliwy byl odbior C+ i polsatu cyfrowego??
  • Poziom 14  
    Na tej karcie nie ma możliwości. kup karte fun , cena na alegro ok.20zł. Do tego jeszcze potrzebujesz programator.
  • Poziom 11  
    jak mam wgrac te klucze ktore mi wygenerowal progrm downloader 2.8 ??? przez jaki to program robic??? czy wystarczy ze zmieni soft na 6.03, bo moj aktualny to 6.02 i bede mogl ogldaac polsat cyfrowy ???i jeszcze jedno czy jak bede programowal to bede musail miec wlozana karte do czytnika w tunerze ??
  • Poziom 14  
    1.Żeby dograć klucze do listy potrzebujesz program aplikator lub channel list_emu update.
    2.Jeśli masz soft taki jak podałeś to wystarczy ale musisz dograć fixa 8b do softu i taki scalony soft wgrać do tunera.
    3.Jeśli będziesz programował tuner to możesz mieć włożoną kartę lub nie ( karta nie ma znaczenia w czasie programowania tunera).
    4. Aby mieć słoneczko jest potrzebna karta np. fun, szachownica .
  • Poziom 11  
    a po czym rozpoznac jaka mam karte ??? bo na mojej nic nie pisze , jest cala zolta :/
  • Poziom 12  
    Ta karta to pewnie gold(pic 16f84a+24c16) ale reki niedam uciąć.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 19  
    Miałem też ten sam problem wynikał on tylko i wyłącznie ze złego softu wejdz sobie na krasnalTm tam sa dobre lub http://upload.dvhk.pl/ tutaj znajdziesz all powodzenia
  • Poziom 10  
    ponieważ dostałem maila to pisze

problem rozwiązany