Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

peugot 106 1.1 - peugot 106 1996r wersja 1 Brak światła tylnego przeciwmgielnego

kazek31 29 Nov 2012 20:43 2376 1
 • #1
  kazek31
  Level 13  
  Mam problem tego typu że nie zapala mi się światło przeciwmgielne tylne a przy próbie załączenia w załączniku światła przeciwmgielnego gaśnie żarówka jak jest lampa wyłączona to żarówka pali . Odpiąłem kostkę od lampy tylnej ale żarówka na przycisku załączenia lampy dalej gaśnie przy próbie włączenia lampy przeciw mgielnej. Bardzo proszę o schemat bezpieczników i instalacji elektrycznej do peugeota 106 silnik 1.1 benzyna versia 1 rocznik 1996 .

  P.S Dzisiaj z 4 razy zapalała się na ułamek sekundy żaróweczka na przełączniku świateł przeciwmgielnych tylnych ale zaraz gasła proszę o sugestie , niedawno wymieniałem przełącznik zespolony załączania świateł na nowy ( ale zamiennik ) niestety nie pamiętam czy po wymianie włączałem przeciwmgielne ale wydaje mi się że tak i działały.

  BARDZO PROSZĘ O POMOC !!!!!!!!!!!!!!!
 • #2
  Orestes
  Level 11  
  Mam identyczny problem w rok starszym Peugeocie - nie zapala się światło przeciwmgielne, podświetlenie włącznika gaśnie przy jego wciśnięciu. Oczywiście żarówka jak i bezpiecznik F11 są w porządku i, podobnie jak w poście kolegi, parę lat temu wymieniany był przełącznik świateł na zbliżony odpowiednik (i nie dam głowy czy potem przeciwmgielna świeciła czy nie..).

  Czy można wiedzieć co u Kolegi było przyczyną takiego zachowania?