Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Modem podłączony do sieci, a przegladarka nie wyswietla stron.

30 Lis 2012 08:08 3936 3
  • Poziom 11  
    Witam,

Mam problem z modemem Cyfrowego Polsatu. Zakupiłem w Cyfrowym Polsacie internet LTE z modemem za złotówke. Jak w instrukcji, podłączyłem modem, wyskoczyla instalacja, wykonana pomyślnie. Później dwa dni czekania na aktywacje i kilka telefonów do Polsatu w tej sprawie za jakże "bagatelne" kwoty. W końcu JEST. Program Cyfrowego Polsatu złapał sieć. Podłączył się przez UMTS z 3G, zadowolony włączam IE, a tu nie można wyświetlić strony. Kolejny telefon do polsatu nie rozwiązał nijak tego problemu, a więc piszę tutaj. Czy może to być wina jakiś ustawień komputera albo już sam nie wiem. Pomóżcie!

Nadmieniam jeszcze iż wymaganie jakim jest oprogramowanie systemowe spełnia, bo mam zainstalowanego Windowsa XP z SP2...

dziękuje za pomoc z góry i pozdrawiam.

• Poziom 30  
    Najczęściej problemem jest automatyczne wykrywanie ustawień sieci:
    1. Panel sterowania
    2. Opcje internetowe
    3. Połączenia > Ustawienia sieci LAN > wyłączyć "Automatycznie wykryj ustawienia"
    W celu ręcznego łączenia się z siecią można wyłączyć opcję połączeń automatycznych w: Opcje internetowe > Połączenia (opcja "Nigdy nie wybieraj połączenia").
    Jeśli nie pomoże to odpalić kreatora konfiguracji sieci i wybrać opcję "Ten komputer łączy się bezpośrednio z internetem" - pierwsza od góry. To pozwoli na skonfigurowanie usług.
  • Poziom 11  
    jimasek pomogło, faktycznie był potrzebny Service Pack 3. Choć CP zapewnia, że wystarczy XP z SP2...

Dziekuje i temat zamykam, Pozdrawiam...