Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Sony Ericsson C902 - Po wymianie klawiatury ekran graśnie...

Maniek911 30 Nov 2012 10:58 876 2
    Maniek911
    Level 20  
    Witam..

Posiadam telefon taki jak w opisie, problem polega na tym uszkodzoną miałem część klawiatury postanowiłem wymienić na nową, po wymianie klawiatury telefon się włącza wchodzę nawet do menu serwisowego sprawdzam klawiaturę i inne podzespoły czy działają prawidłowo i ekran i zaczyna migać i gaśnie a telefon podświetlenie klawiatury ma...

Po ponownym włączeniu efekt jest ten sam...

Czy to wina klawiatury? Czy wyświetlacza , jak zauważyłem do klawiatury podłącza się również wyświetlacz i czy to może być uszkodzone ? Te wejście przy klawiaturze...
    sm233
    Level 38  
    Do klawiatury podłącza się klawisze dotykowe wokół wyświetlacza a nie sam wyświetlacz. Problem z klawiszami wskazuje na to, że albo źle zmontowałeś płytkę i diody zwierają do obudowy albo uszkodzona jest płytka z bocznymi klawiszami i czytnikami.
    Maniek911
    Level 20  
    Sprawdzałem już to... odłączyłem płytę z bocznymi klawiszami i czytnikami , to samo się dzieje...

Zauważyłem że w mojej klawiaturze tej nowej ta złączka co wpinam te diody zwierające do obudowy jest luźna... tzn zaczepie w złączu i wyjąć normalnie mogę...