Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
OptexOptex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lexia kodowanie bsi peugeot 407 kody

30 Lis 2012 17:49 7107 5
  • Poziom 2  
    Witam dołożyłem sobie do swojej 407 alarm fabryczny i zamykanie elektryczne dla dzieci drzwi i tempomat problem jest z do kodowaniem w bsi ponieważ potrzebne są kody 5-cyfrowe był bym wydziedziczy jak by ktoś mi mógł pomóc z tymi kodami pozdawiam i czekam na odpowiedz :D
  • OptexOptex
  • Pomocny post
    Poziom 31  
    Spróbuj 01134.
  • OptexOptex
  • Poziom 2  
    Witam tempomat ok jeszcze pozostała sprawa limu Alle nie wiem czy będę się bawił kod zadziałam można było potwierdzić nadal mam problem z zamykaniem elektrycznym tylnych drzwi wszystko dokodowane niby przycisk wykonuje funkcje alle nie zaświeca kontrolki na pulpicie i drzwi można nadal wewnątrz klamka otworzyć.Odpiąłem kostkę przy drzwiach znalazłem sterowanie jak podam napięcie zamyka się i nie mozna otworzyc alle przyciskiem nie można otworzyć tego znowu trzeba podać napięcie żeby się odblokowały,po tych całych robotach odpiłem klemę od akumulatora pokazało się ze locking pasiw i tak raz się stało potem już w ogóle nic się nie paliło i jest efekt taki jak opisałem wyżej jutro bede miał chwile to jeszcze z tym powalczę moze byc ze planet trzeba zaprogramować bo citroen tej funkcji niema a kodowałem lexia za kod z góry dziękuje i czekam na jakieś wskazówki i widzę ze są jeszcze życzliwi ludzie na tym forum którzy umieją się podzielić swoja wiedza

Dodano po 40 [sekundy]:

pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Czy mógłbym otrzymać informację jak przebiega montaż alarmu fabrycznego w 407?
    Na coś trzeba zwracać uwagę kupując sterownik alarmu? Kostki do podłączenia w samochodzie już są? Jak podłączyć syrenę i czujniki ruchu?
    Z góry dziękuje za odpowiedź.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    Rozmawiamy o fabrycznym alarmie...