Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tylko połowa mocy na WiFi!! -

30 Lis 2012 21:50 918 4
  • Poziom 2  
    Witam

Może mi pomożecie a więc problem mam następujący internet posiadam z neostrady i problem tkwi w tym że nie mam pełnej mocy na WiFi i to jest dla mnie dziwne mega. Fakt stwierdzam po tym dlatego że moja rodzina która mieszka 100 metrów dalej niż ja i ma połączenie przez anteny i posiada internet ode mnie i ma pełną moc na WiFi a ja mieszkam z internetem u siebie i mam tylko połowę tej całej mocy choć nawiąże temat że jak podłączę kabel jest pełna moc i teraz szukam odpowiedzi czy może blokować router ?? który rozprowadza mi internet po całym domu a dom jest dwupiętrowy i zasięg WiFi jest znakomity. aha wracająć do nadawcy internetu wcześniej miałem radiówkę. potrzebuję Waszej pomocy może wiecie co jest grane ??

Proszę używać technicznych wyrażeń oraz dodać przecinki w poście. Regulamin, punkt 3.1.13 i 3.1.15. [piterus99]
  • Poziom 43  
    Co to znaczy pełna moc WiFi? Chodzi Ci o prędkość połączenia, zasięg?

Jakieś modele urządzeń? Wróżka to nie ten adres.
  • Poziom 2  
    mam 10mb net i chodzi mi o prędkość a na WiFi 5mb a router Air live

Dodano po 10 [minuty]:

nawiąże jeszcze do tego że moja rodzina działa na moim internecie przez anteny zdobywają zasięg i mają pełną moc 10mb. a co u mnie jest grane to ja sam nie wiem czy router trzeba odblokować jakoś choć na zasięg nie narzekam wręcz podziwiam że jest znakomity ale tu chodzi o tą prędkość jest o połowę mniejsza. :/
  • Poziom 43  
    Czym skanujesz prędkość?
  • Poziom 43  
    Z jakiej karty WiFi korzystasz?
    Prędkość połączenia jaka jest napisana w statusie?