Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Honda Civic 1,5 16V. Co można zrobić z silnikiem, aby dodać mu kilka koni?

Cezary Pietraszko 04 Feb 2005 20:51 2759 2
    Cezary Pietraszko
    Level 11  
    Witam mam takie pytanko co mozna zrobić z silnikiem D15B2 aby dodać mu kilka koni wstawić turbo czy kompresor a moze ktoś ma jakieś schematy albo doświadczył tego juz na własnym silniku.Zgóry serdecznie dziekuje.
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    autosuper
    Level 24  
    Zawsze mozesz zrobic tzw. szybki przeplyw powietrza tzn. wsadzic zamiast katalizatora strumienice , oraz sportowy filtr powietrza , ale tu nie polecam stozka lecz sportowy wklad filtra , jest ksztaltem identyczny jak ten ktory masz obecnie . Koszt strumienicy to okolo 100 zl , natomiast filtra okolo 200 zl. Koni wiele nie przybedzie moze 5 , ale taki uklad znacznie podnosi moment obrotowy silnika , a wiec auta jest dynamiczniejsze , duzo lepiej sie zbiera z nizszych obrotow , a wiec i lepiej przyspiesza .
    Cezary Pietraszko
    Level 11  
    Kupiłem i wstawiłem stożek ale to chyba nic nie pomogło zrobiłem też chwyt zimnego powietrza z pod atrapy spróbuje jeszcze wstawić strumiennice moze ktoś ma jeszcze jakieś pomysły zgóry serdecznie dziekuje i pozdrawiam