Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Renault/Laguna II 1.9 DCI 74kw - Katalizator/EGR

darkmefi 02 Dec 2012 06:18 4605 5
    darkmefi
    Level 10  
    Witam Chłopaki

1: Poci mi się EGR zauważyłem ze jest od spodu zaolejony, wtyczka jest odpięta, czy może być wina tez ze mógł się przyciąć i był nie domknięty.

2: Po raz kolejny mam nieszczelny katalizator, był już spawany 2 razy, czy można czymś go zastąpić, obecnie jest tam sama puszka pusta.
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    diagnosta06
    Level 17  
    obudowe katalizatora zleć do pospawania fachowcowi i będzie po temacie , podłącz pod komputer będziesz wszystko wiedział
    darkmefi
    Level 10  
    Była spawana 2 razy teraz pękła na łączeniu od strony zgięcia górnego, co do kompa to mi nic nie pokaże dlaczego mi egr się poci, bo mam clipa, może jedynie pokazać czy się przycina egr, lub jaki jest stopień otwarcia.
    Przemo9826
    VIP Meritorious for electroda.pl
    On się nie poci, leci na niego olej z przepustnicy gaszącej. Teoretycznie oleju tam być nie powinno ale jest i będzie.
    darkmefi
    Level 10  
    W mojej wersji nie ma przepustnicy, wyjmę go wyczyszczę i zobaczę czy będzie z niego ciekło. zostawię odpiętego, a odpięcie wężyka odmy i na rurze powietrza zapodanie filierka może coś pomoc w tym
    darkmefi
    Level 10  
    I już się wyjaśniło był pęknięty, pospawany, ale mam teraz problem bo brakuje jednego mocowania katalizatora i nie mogę znaleźć jak wygląda bo jedno to taka wygięta rurka ale drugie to nie mam pojęcia wiem ze w katalizatorze są 2 miejsca na śruby do tego mocowania, bo bez tego mocowania niema sensu robienia czegokolwiek bo znowu pęknie, może ktoś dać fotki