Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

V-Tail w helikopterze do sterowania silnikami.

02 Gru 2012 21:40 1464 4
  • Poziom 13  
    Witam
    Chciałbym potwierdzić swój plan.Zamierzam użyć zewnętrznego(tzn nie funkcji V-tail w nadajniku)miksera V-tail w helikopterze do sterowania silnika głównego i ogonowego,i nie wiem czy to dobre rozwiązanie(innego nie widze). I jeszcze jedno czy owy mikser nie zakłóca pracy żyroskopu?
  • Pomocny post
    Poziom 22  
    W trybie Headlock żyra nie stosuje się żadnych mikserów, w trybie Normal powinien być
    mix skoku (pitch) i kierunku (rudder). Z kolei powinien być mix gaz (throttle) i skoku.
    Generalnie w heli jest kupa różnych mikserów i wszystkie są w nadajniku. Dlaczego? Ponieważ
    miksery działają różnie w różnych trybach lotów. Inaczej w Idlu ( tryb akro), inaczej w Normalu (
    nie mylić z Normal żyro), inaczej w autorotacji.
  • Poziom 13  
    Chodzi mi tylko o to że jak dodam gazu to będą się kręcić oba wirniki,i żeby śmigło ogonowe działało poprawnie(tzn żeby można było nim sterować). Żadnych akrobacji nie będzie bo mam stały skok łopat głównych(czyli tak iak np. w lamie,honey bee 1 itp.)
  • Pomocny post
    Poziom 22  
    Teoretycznie mikser V Tail mógłby zadziałać. Lepszy byłby mixer zaprojektowany do tego.
    V-Tail w helikopterze do sterowania silnikami. [/img]
  • Poziom 13  
    Dobra znalazłem płytkę od 4in1 esky więc powinno wszystko działać.