Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laptop, Dell, XPS l702x - Nie działa dublowanie ekranu, dwie karty graficzne...

cypis.bdg 03 Gru 2012 01:39 3207 2
  • #1 03 Gru 2012 01:39
    cypis.bdg
    Poziom 1  

Witam.
    Od pewnego czasu mam problem z dublowaniem ekranu po podłączeniu telewizora czy rzutnika pod HDMI. Laptop Dell xps l702, dwie karty graficzne (Intel HD Graphics 3000 i GeForce GT555M). Laptop wykrywa telewizor, lecz w ustawieniach NVidia telewizor jest pod kartą GT555M, natomiast monitor laptopa pod kartą Intel. Mogę wyświetlać tylko na monitorze laptopa, tylko na monitorze dodatkowym (czyli TV), mogę rozszerzyć ekran, lecz nie działą dublowanie... Gdy wybiorę tą opcję ekran TV jest czarny, w ustawieniach pojawia się trzeci monitor "abnalogowy" i wygląda na to, że obraz dublowany jest na monitorach laptopa i tym analogowym. TV widzi jako trzeci monitor. Dwa pierwsze obsługuje Intel, trzeci TV bez obrazu jest nadal pod GT555M. W jakie sposób skonfigurować, by np po podłączeniu HDMI zarówno dodatkowy ekran jak i ekran laptopa były obsługiwane przez kartę NVidi? Jeżeli to nie to, to co jest przyczyną mojego problemu? Wcześniej po podłączeniu dowolnego odbiornika pod HDMI dublowanie działało bez problemu. Niestety nie patrzyłem w konfigurację, która karta działała i obsługiwała które monitory... Walczę od dłuższego czasu i tracę pomysły. Sterowniki obu kart przeinstalowywałem, aktualizowałem do najnowszych, bezskutecznie. Proszę o pomoc.

0 2
  • #2 19 Lut 2013 20:08
    kamilek-20
    Poziom 2  

Witam

Mam ten sam problem, ale tylko na przewodzie 3 i 5 m. Jak podłączyłem na 1,6 m to wszystko było ok. trochę dziwne. może ktoś wie dlaczego?

0
  • #3 24 Lis 2014 16:22
    kaz39
    Poziom 1  

Witam

Podłączę się pod temat.
    Od jakiegoś czasu i u mnie się tak dzieje, nie można zdublować ekranu, pozostały opis jak w pierwszym poście.

Rozwiązał ktoś ten temat?

Mój lapek DELL Inspirion N5110.

Pozdrawiam
    Kazik

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo