Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony kld32ex720 - Podłączenie sieci bezprzewodowej

tuvok1 03 Gru 2012 20:29 1350 4
  • #1 03 Gru 2012 20:29
    tuvok1
    Poziom 11  

Witam,
    prawie rok temu kupiłem telewizor Sony kld32ex720. Jestem zadowolony, ale mam pytanie. Otóż chciałbym podłączyć do niego WIFI. Niestety koszt karty sieciowej WIFI UWA-BR100 jest bardzo drogi, prawie 300 zł. Sony kld32ex720 - Podłączenie sieci bezprzewodowej Czy ktoś z Was drodzy forumowicze nie zna innej metody podłączenia? Miałem plan taki żeby kupić kartę USB, lub access point, ale nie mam pewności czy to zadziała, a ciągnąć kabel sieciowy przez całe mieszkanie odpada, bo router mam na drugim końcu mieszkania tymczasowo mam (TP-LINK TL-WR340G), bo obecny TL-WR1043ND mi padł, i czeka go serwis.
    Z góry dziękuję za rady.
    Pozdrawiam,
    Paweł B.

0 4
  • Pomocny post
    #2 03 Gru 2012 22:26
    anmedia
    Poziom 39  

tuvok1 napisał:
    Czy ktoś z Was drodzy forumowicze nie zna innej metody podłączenia?

Po kablu LAN
    tuvok1 napisał:
    Miałem plan taki żeby kupić kartę USB, lub access point, ale nie mam pewności czy to zadziała

Nie ma innej mozliwosci. To sa karty dedykowane wylacznie dla danego modelu lub danej serii danego producenta.
    Wlasnie dlatego ceny tym chodemow sa tak zaporowe bo nie mozna ich zastapic innymi.

Jest natomiast jedno rozwiazanie, nie wiele tansze, zakup specjalnego urzadzenia z systemem operacyjnym android i wlasnie ten system zastepuje po czesci karte WiFI

0
  • #3 04 Gru 2012 20:31
    tuvok1
    Poziom 11  

Dziękuję za informację.

0
  • #4 04 Gru 2012 21:27
    anmedia
    Poziom 39  

Jeszcze jedno. Dlaczego wszyscy z uporem maniaka szukaja wsparcia na tym "znanym" portalu aukcyjnym. Zobacz jakie ceny sa w sklepach:
    Sklep nr 1 cena 255 zl
    Sklep nr 2 cena 249 zl
    Sklep nr 3 cena 249 zl i tylko 11zl wysylka
    Oczywiscie w porownaniu do zdjecia ktore masz w pierwszym poscie.

0
  • #5 24 Lip 2014 20:36
    tuvok1
    Poziom 11  

Zdecydowałem się jednak na kabel za pomocą repeatera. Zdecydowanie jest to najtańszy i najlepszy sposób. Dodatkowo zyskałem lepszy zasięg sieci WIFI.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo