Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mitsubishi Canter 3C13 2005r - Brak mocy na zimnym silniku

03 Dec 2012 21:30 9891 11
    User removed account
    User removed account  
    krzysie22k
    Level 10  
    Witam biały dym to jak jest pęknięta chodniczka spalin i wtedy ubywa płyn chłodniczy. a kontrolka zaświeca sie jak jest uszkodzona pompa tylko ze jak samochód ma przejechane 50 tyś to nie powiną się nic dziać.
    User removed account
    User removed account  
    miroslawkrolak
    Level 2  
    witam. czy moglbys podac co bolo przyczyna zapalenia sie kontrolki trybu awaryjnego i to kopcenie na bialo?? mam ten sam problem i nie wiem co to moze byc.

Dodano po 1 [minuty]:

raz jeszcze witam. czy moze mi ktos podpowiedziec gdzie znajde wtyczke do podlaczenia komputera, zeby zdiagnozowac silnik>
    Rolandos
    Level 19  
    sciśgasz klapkę od bezpieczników i pomiędzy bezpiecznikami masz gniazdo diag.
    User removed account
    User removed account  
    RadzyńPodlaskiCanter
    Level 12  
    Witam..........2005 czyli euro3 są tylko 2 możliwości ......chłodniczka spalin lub pompa wtryskowa......... pozdrawiam i dziekuję Panu Krzysiek22 za reklamę .........pewnie się znamy......pozdrawiam wszystkich AZ
    miroslawkrolak
    Level 2  
    witam. koledzy canterowcy powiedzcie co poczac. chodzi o wtyczke do diagnozowania silnika w canterze piszecie ze jest pomiedzy bezpiecznikami a tam jej nie ma znalazlem wtyczke do kompa ale ma tylko 2 przewody po podlaczeniu nie mozna sie polaczyc. mechanik stwierdzil ze to chyba nie ta wtyczka. problem w tym ze zapala sie pomaranczowa kontrolka i silnik ma tylko 2tys obrotow, niekiedy zgasnie i wszystko jest ok po kilku minutach znow sie zapali i nie mozna go uzgac. co jest????
    User removed account
    User removed account  
    miroslawkrolak
    Level 2  
    u mnie jest calkiem inna skrzynka bezpiecznikowa i nie mam gniazda do kompa, natomiast jesli chodzi o filtr paliwa to zalozylem nowiutki sprawdzilem zawor egr i chlodniczke spalin wszystko w porzadku nie wiem czemu nie wchodzi na obroty.
    RadzyńPodlaskiCanter
    Level 12  
    Witam...stoi u nas na placu chyba ze 3-4 sztuki 3C13 Euro 3, zadzwoń rano do kierownika warsztatu ( Sławek ) , to powie Ci gdzie to gniazdo się znajduje. Jest właśnie wieczór i zimno, bo poszedłbym na plac sprawdzić. Jeśli to nie zakazane to podam nr telefonu do niego 600 XXX 251

Moderated By Przemo9826:

Swój możesz podawać gdzie chcesz, ale nie czyiś.

Ponadto, proszę zapoznać się z Regulamin. , a szczególnie z tym punktem:
    3.1.10. Zabronione jest rozpowszechnianie, bez zgody Usługodawcy, reklamy w każdej postaci, w tym kryptoreklamy.

miroslawkrolak
    Level 2  
    admin wycial nr tel [ podaje swoj to mozr wyslesz mi smsm 607928237 mirek