Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia X2 - Wyświetlacz, obudowa, płytka klawiatury

03 Gru 2012 22:33 1791 2
  • Poziom 2  
    Witam. Mam wielki problem ze swoją nokią X2.

Pierwszym moim problemem jest wyświetlacz. Otóż przy zmianie wyświetlaczu dokręciłem mocniej śrubki (ponieważ obudowa odstawała) i po włączeniu telefonu mam rozmazany ekran:

2 problem to dolny przycisk na płytce klawiatury.. Jest lekko zerwana biała tasiemka przez co po założeniu klawiatury przycisk ten raz działa a raz nie ( gdy nie ma klawiatury przycisk działa za każdym razem) Może jakiegoś luta trzeba dać?

Ostatni problem to nowa obudowa do mojego telefonu kupiona niedawno. Otóż po założeniu jej strasznie odstawała ( wtedy dokręciłem śrubki psując sobie wyświetlacz) oraz klawiatura a w szczególności przycisk nawigacji. Po naciśnięciu np. klawiszu w górę dolny przycisk strasznie odstaje.. Ogólnie przycisk góra/dół/prawo/lewo strasznie "latają"

I zwracam się do Was z wielką prośbą o pomoc z tym moim gratem :) Co trzeba zrobić żeby hulał :) I żeby to był jak najmniejszy koszt.. ( kryzys mamy-niestety)

Pozdrawiam :)
  • Poziom 26  
    Po pierwsze spróbuj odpalić go bez tej obudowy, chociaż stawiam że coś za mocno skręciłeś i już jest po wyświetlaczu. Po drugie, na zdjęciu nic nie widać ale stawiam że problem tego że przycisk raz działa raz nie to problem trzeci, czyli "nowa" obudowa. Najtaniej? To już chyba nie słowo dla Ciebie. Jeśli bardzo chcesz, to szukaj na allegro obudów oryginalnych z demontażu, można czasem ładne sztuki trafić.
  • Poziom 20  
    Nie wiem czy dobrze rozumiem ale ta blaszka od przycisku odpadła czy jak? Jeśli odpadła to zaklej taśmą i powinno być ok. To że nic Ci nie pasuje to pewnie "super jakość HQ" ;) Albo nowa oryginalna obudowa albo oryginalna obudowa z demontażu. LCD raczej już do wyrzucenia.