Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony ericsson wt19 - live, nie działa mikrofon.

03 Gru 2012 22:49 1893 6
  • Poziom 33  
    Witam, panowie wt19 po zalaniu nie działa mikrofon. Wstawiłem 3 oryginalne i nadal nie działa. Podczas rozmowy sprawdziłem że nie dochodzi napiecie na środkowy pad mikrofonu. Czy jest uszkodzony układ n2800? Wie ktoś w którym miejscu się on znajduje?
  • Poziom 33  
    O fajnie kolego :)
    Mogłbyś jeszcze zamiescic swój schemat, bo ja tego nie mam :)

Dodano po 1 [godziny] 34 [minuty]:

Niestety po wygrzaniu nadal nie działa, zostaje wiec czekać na jakies graty. Chyba że ktos wie w czym może taki układ siedziec?
  • Poziom 7  
    Witam
    Zalałem telefon i teraz staram się go naprawić. Nie działa ekran - kupię nowy, ale mam też problem z mikrofonem. Na początku nic nie było słychać, po kolejnym czyszczeniu słychać ale bez rewelacji. Jak wymienić mikrofon? Trzeba odlutować czy można w inny sposób?

W tym linku:
    http://www.pro-link.eu/7244-sony-ericsson-j10i2-elm-cedar-txt-mikrofon-oryginal-7144.html

piszą, że jest "Łatwy w instalacji, dobrze wykonany, wysokiej jakości mikrofon, który możesz wymienić sam. Produkt jest trwały i niezawodny. Zapewnia doskonałą jakość dźwięku i nie trzeszczy. Posłuży bardzo długo. Jego zamontowanie jest bardzo proste. Zagwarantuje Państwu 100% zadowolenia podczas użytkowania. "
  • Poziom 40  
    Jest lutowany. Potrzebny hotair i doświadczenie w lutowaniu takich elementów.