Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telewizor do PS3 ~~~~1200 zł

DiMarzyciel 04 Gru 2012 01:25 1680 5
  • #1 04 Gru 2012 01:25
    DiMarzyciel
    Poziom 6  

Witam. Poszukuję telewizora do konsoli Playstation 3. Jedyny warunek jaki mam to, żeby budżet zamknął się w kwocie 1200 zł.
    Dzięki za odp.

Edit. Może odp na pytania, to będzie łatwiej coś doradzić.

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? Około 42 m kwadratowych
    2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 3,5 m
    3. Ile osób zasiada przed telewizorem? Tylko ja
    4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? Raczej na wprost
    5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? Stać
    6. Jak słońce świeci w pokoju? Telewizor planuję postawić w rogu, gdzie nie padają promienie słoneczne, ale jakby ominąć ścianę to będą wpadać na jego tyły.
    7. Jaki masz obecnie telewizor? LG 32 cale ( niestety nazwy nie pamiętam, bo był kupiony z 5 lat temu)
    8. Co chcemy aby telewizor posiadał? Tylko HDMI pod konsolę
    9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? Nie planuję podłączać.
    10 .Jakie urządzenia? PS3
    11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? W weekendy i w okresach świątecznych dość sporo ^^
    12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? Błyszczącą, bo taką mam w laptopie, ale nie widzę problemu w matowej
    13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Nie dotyczy
    14. Czy zamierzasz serfować po internecie? W TV nie mam zamiaru
    15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? To ma być TV tylko pod gry, więc 100%
    16. Preferencje co do marki? Samsung bądź LG
    17. Preferencje co do wielkości? 29-32 cale
    18. Co Cię denerwuje w telewizorach? Nic
    19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? Odpiszę w tym miejscu, że więcej gram wieczorami
    20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? 1200 zł
    21. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie, pasywne czy aktywne? Nie

• #2 04 Gru 2012 06:39
    1 PAWEL
    Poziom 40  

Polecam Monitor LG M2732D IPS 27'' LED tuner TV HD DVB-T ( 2811133813 ) ( + Pilot )

Najnowszej generacji monitor LED TV z matrycą IPS

Z doskonałej jakości monitorem z funkcją TV serii M32 możesz w pełni cieszyć się różnorodnością plików multimedialnych.
    Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologicznie matrycy IPS Twoje doznania dodatkowo wzbogaci obraz w jakości Full HD wiernie odwzorowujący naturalne kolory.

Cechy szczególne:
    Przekątna ekranu: 27 cale
    Rozdzielczość ekranu: Full HD 1920 x 1080
    Jasność: 250 cd/m2
    Kontrast dynamiczny: 5 000 000:1
    Czas reakcji: 5 ms
    Złącza: HDMI, D-Sub, USB
    Wbudowane głośniki: 2 x 5W
    Montaż na ścianie: VESA 75

Wbudowany dekoder telewizji cyfrowej DVB-T

Aby oglądać cyfrową telewizję naziemną, nie musisz już posiadać osobnego dekodera DVB-T! Wbudowany w monitory LG z serii M52 cyfrowy tuner pozwala na oglądanie wszystkich programów nadawanych w cyfrowej jakości z nadajników naziemnych. Już dziś oglądaj takie kanały jak: TVP1 HD, TVP2 HD, TVP Historia, Polsat, TVN, TV4 i inne. Liczba kanałów dostępnych w naziemnej telewizji cyfrowej zwiększa się z dnia na dzień! Obecnie to ponad 20 polskich kanałów w cyfrowej jakości !

Wejście HDMI

HDMI (High Definition Multimedia Interface) przesyła obraz i dźwięk o wysokiej rozdzielczości z urządzeń elektronicznych do monitora bez jakichkolwiek strat w jakości sygnału. Dzięki złączu HDMI podłączysz wiele różnych urządzeń, m.in. konsole do gier (Playstation 3, Xbox 360), odtwarzacze Blu-ray, odtwarzacze multimedialne, itp.

• #3 04 Gru 2012 16:25
    DiMarzyciel
    Poziom 6  

Hmm... Nie wiem jakbym się czuł, grając na monitorze. Jest to niby aż 27 cali, ale jednak to wciąż monitor ;P .Ciężko mi się określić. Wiem, że to raczej jest dobry sprzęt, ale mam takie dziwne przeczucie, że czegoś by mi brakowało.

A co wiesz na SAMSUNG LE32E420 ? Cena bardzo przystępna, przekątna super, tylko czy na takim sprzęcie nie cierpiałbym z powodu input lagów ?

• #5 06 Gru 2012 00:40
    DiMarzyciel
    Poziom 6  

No niestety, nie mogę znaleźć żadnych informacji o czasie reakcji ;/.. A co do HD Ready to wystarczy mi na 100%, bo nie potrzebuję jakieś mega jakości.

• #6 23 Gru 2012 14:12
    top_gun_
    Poziom 11  

Polecam Samsunga LE32E420 , USB czyta nawet pliki mkv a co do ceny to nie ma lepszej oferty gdyż można go kupić poniżej 1000 zl

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME