Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Połączenie kina z dekoderem.

David87 04 Gru 2012 21:24 2226 5
  • #1 04 Gru 2012 21:24
    David87
    Poziom 9  

Witam. Mam kino domowe lg kupione poltora roku temu z wejsciem optycznym;. Dzis wymienilem dekoder na HD 6000 ktory posiada wyjscie audio spdif RCA. Moje pytanie dotyczy tego jak moge te dwa sprzetu połaczyc aby dźwiek z dekodera byl przekazywany na glośniki kina. Szukalem jakis przejsciowek ale znalazlem tylko przejsciowke z toslink na jack.

0 5
  • #2 04 Gru 2012 21:40
    pele187
    Poziom 15  

Witam, jeśli to dla kolegi nie problem to można podłączyć obraz na tv kablem chinch a następnie dźwięk na kino domowe. Możesz zastosować takie coś.
    Połączenie kina z dekoderem.

0
  • #3 05 Gru 2012 21:11
    David87
    Poziom 9  

Rozumiem. Ale dekoder mam podpiety pod telewizor przez hdmi. Posiadam w kinie domowym wejscie aux in i czy mogłbym podłaczyc dekoder z kinem poprzez e gniazda. Mogłbym kupic kabelki cinch i spróbowac ale nie chce wchodzic w niepotrzebne koszty.

0
  • #4 06 Gru 2012 22:19
    Trabi
    Poziom 36  

Jeśli chcesz mieć DolbyDigital, to tylko i wyłącznie wyjściem cyfrowym. Każda inna opcja z Euro-złączem da Ci sygnał stereo co tym samym mija się z celem; KD to to już nie będzie. Podejrzewam że bez rozbudowanej elektroniki sie nie obejdzie. Nie da się wprost zamienić sygnału na światełko. Lepiej wymienić KD na inne, z wejściem CINCH.
    A w swoim KD nie masz może WE/WY HDMI?

0
  • #5 07 Gru 2012 19:11
    David87
    Poziom 9  

szkoda mi wymoeniac KD bo ma ponad rok.. Z tył mam takie gnizada
    -optical in
    -Złącze Scart
    -video out
    -HDMI out
    -Component Video output
    -AUX input
    Mam w telewizorze wyjście optyczne...moze przez nie mogłbym podpiąc kino

0
  • #6 07 Gru 2012 22:02
    kazikszach
    Poziom 33  

Sprawdź w instrukcji telewizora, co on wysyła na wyjściu optycznym, czy tylko dźwięk z wewnętrznego tunera, czy też można wybrać przesłanie tam sygnału z wejścia HDMI, jeśli można to spróbuj połączyć.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo