Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

passat b5 superb 2002 - Znowu brak podświetlenia wnętrza

ssspeedo 05 Gru 2012 00:24 2259 4
  • #1 05 Gru 2012 00:24
    ssspeedo
    Poziom 7  

Witam , mam pytanko czy jest jeszcze jakieś inne połączenie przednich prawych drzwi (od pasażera ) z modułem komfortu ,
    ponieważ z rok temu nie miałem podświetlenia ale gdy naprawiłem te nieszczęsne złączki przy module komfortu wszystko pięknie zaczeło działać. Od paru tygodni zauważyłem że podczas otwierania prawych drzwi górna lampka sama co jakiś czas przygasa, mruga razem z podświetlenie na nogi i tak samo na centralnym wyświetlaczu. Pomyślałem sobie że mikrostyk w zamku , więc wziąłem się do roboty, zdemontowałem i rozebrałem zamek i nie znalazłem żadnego "zimnego lutu" a sam włącznik działał bez zarzutu jak go podłączyłem do zasilania ,ale i tak poprawiłem na nowo wszystkie luty .Zmontowałem zamek i podłączyłem do instalacji samochodu i wtedy wszystko działało jak należy (nic nie mruga nie przygasa). Ale następnego dnia rano jak wsiadałem do auta ku mojemu ździwieniu górna lampka się nie zaświeciła na maxi docie nie ma informacji że są otwarte drzwi ale co najlepsze zapala się tylko podświetlenie na nogi ale nie mruga tak jak to miało miejsce wcześniej(reszta drzwi działa bez problemu). Co to mogło się stać po jednej nocy stania w garażu gdzie po zakończeniu naprawy zamka wszystko działalo poprawnie.Ma ktoś jakieś pomysły .
    Pozdrawiam

• #2 05 Gru 2012 14:19
    Remik71
    Poziom 24  

Nie jest mokro pod nogami kierowcy?

• #3 05 Gru 2012 18:53
    ssspeedo
    Poziom 7  

Nie sprawdzałem jeszcze :?: w piątek będe sprawdzał (tak apropo to już rok temu wymieniłem wszystkie złączki przy module) czyżby znowu.
    Pozdrawiam

• #4 06 Gru 2012 20:01
    jaca 75
    Poziom 13  

Masz kolego do wymiany zamek w drzwiach ostatecznie można w starym zamku wymienić wyłącznik krańcowy(dla cierpliwych i zaawansowanych) pozdrawiam sąsiada ze Słupska

• #5 06 Gru 2012 22:46
    ssspeedo
    Poziom 7  

Na początku też cię pozdrawiam sąsiedzie :D .Dlaczego myślisz że to zamek :?: jak dla mnie zamek jest ok ponieważ po otwarciu drzwi zapala się podświetlenie na nogi ,mało tego remik71 wskazał na wilgoć pod nogami i chyba ma rację bo dziś zauważyłem że nie zawsze działa mi podświetlenie z lewej strony i na maxidot też jest zanik informacji o otwartych lewych drzwiach czyżby znowu połączenia zaśniedziały :| . Więc jutro będę sie zabierał do roboty(kurna tylko czemu tak zimno) :D Pozdrawiam i dam znać co i jak.

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo