Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Man D20 - spore zapotrzebowanie na paliwo

MIB82 05 Gru 2012 09:00 2118 3
  • #1 05 Gru 2012 09:00
    MIB82
    Poziom 2  

Witam i proszę o podpowiedzi w sprawie mojego Mana D20 o mocy 430 i emisji E4 w automacie,jego spalanie waha się od 38 do 42 litrów wyskakuje błąd edc 03779-10 ,wymieniłem na regenerowane wtryski zaworki na papie oraz na powrocie ,turbo bije 2 bary pod obciążeniem 24 tony na płaskim ,auto nie ma szybkości jak by mu brakowało czegoś ale jak dołożę do pieca to ciągnie jak szalone norma 45wtedy,i cały czas jest odczucie ze te auto coś trzyma nie jedzie swobodnie tylko z przymusu, zawory ustawiałem, wtryski regenerowałem w Ilawa Bosch, skrzynia biegów zmienia idealnie .Po podpięciu pod komputer w serwisie na pierwszych 3 cylindrach są w sprężaniu różnice sięgające do 13%. Proszę o rade z góry dzięki

• #2 15 Sty 2013 23:17
    goldysamg
    Poziom 9  

Witam. Jak wchodzi na obroty na postoju , normalnie czy jakby coś go trzymało?
    Druga sprawa ;silnik pod obciążeniem nie pracuje głośniej ? Nie klekocze?
    Mam podobny objaw.

• #3 11 Lut 2013 23:53
    MIB82
    Poziom 2  

Witam. Sorki że nie odpisywałem . Silnik pod obciążeniem nie pracuje głośniej, wkręca się na obroty normalnie .Klekoce jak silnik jest zimny , i prawdopodobnie jest to spowodowane zła regeneracja wtrysków.

• #4 13 Lut 2013 09:01
    ROKADI

Poziom 18  

Witam. Zrób test DLS I MAN CATSEM .Zobaczysz czy wtryski dobrze działają i test pompy wysokiego ciśnienia (jej wydajność).

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo