Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung SCX 3405F - niekompatybilny toner po użyciu zamiennika

05 Gru 2012 14:53 2964 5
  • Poziom 2  
    Mam problem z urządzeniem wielofunkcyjnym Samsung SCX-3405F. Ostatnio zamówiłem zamiennik tonera MLT-D101S firmy FullPrint. Toner wydrukował 5 stron, a następnie pojawił się komunikat, że jest niekompatybilny. Kupiłem oryginalny toner samsunga i objawy są identyczne. Co więcej stary toner, który po wstrząśnięciu był jeszcze na chodzie też jest już wykrywany jako niekompatybilny. Czy ktoś się spotkał z podobnym problemem?
  • Pomocny post
    Poziom 14  
    są takie problemy. Prawdopodobnie poszła aktualizacja oprogramowania drukarki. teraz trzeba wydać oprogramowanie kasujace. jak coś to mogę załatwić.
  • Poziom 2  
    Dzięki, drukarka jest już w serwisie. Czy problem mógł spowodować zamiennik toner? Zastanawiam się, czy go wkładać znowu jak drukarka wróci z serwisu.
  • Pomocny post
    Poziom 14  
    Generalnie nie powinien zamiennik zepsuć drukarki.
    Kiedyś takie problemy były z tonerami do ml1640 tez pierwsze edycje zamienników czasami nie były kompatybilne.
    Dziś już takich problemów niema wszystkie sa już kompatybilne.

Daj znać jak odbierzesz z serwisu.
  • Poziom 2  
    wróciła. zrobili firmware i działa na oryginalnym tuszu bez zarzutu. nie sprawdzałem jeszcze na zamienniku bo mam lekkie obawy gdyż jest mi niezbędna do pracy. Jak się oryginalny tusz skończy to sprawdzę i dam znać.
  • Poziom 14  
    Zaraz po swietach bedzie juz dostepny chip ktory spokojnie bedzie działał.
    Nie jest podatny na oprogramowanie wiec faktycznie poczekaj.