Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Włącznik czasowy o określonych godzinach

05 Gru 2012 19:12 2217 7
  • Poziom 11  
    Mam nadzieje, że to dobry zakątek forum.

Poszukuje schematu do timera, który w określonych godzinach będzie włączał pompę cyrkulacyjną (CWU) np. od 5 rano do 7, 14 do 16 czy 19-22 lub coś innego :) Może to być na kilku "urządzeniach" (każde o swojej porze, jeżeli koszt nie będzie duży).

Pozdrawiam!
  • Poziom 34  
    R0ckY czy potrzebujesz schemat czy urządzenie? To co proponuje jacenty98 jest chyba jakimś żartem mającym na celu odwieźć Cię od pomysłu. Za ok. 30 zł kupisz w w sklepie z artykułami elektrycznymi elektroniczny programator potrafiący wykonać 20 operacji włącz/wyłącz w wybrane lub wszystkie dni tygodnia ( mechaniczne są nawet tańsze). Włącznik czasowy o określonych godzinachWłącznik czasowy o określonych godzinach
  • Poziom 9  
    Zygaqra napisał:
    R0ckY czy potrzebujesz schemat czy urządzenie? To co proponuje jacenty98 jest chyba jakimś żartem mającym na celu odwieźć Cię od pomysłu. Za ok. 30 zł kupisz w w sklepie z artykułami elektrycznymi elektroniczny programator potrafiący wykonać 20 operacji włącz/wyłącz w wybrane lub wszystkie dni tygodnia ( mechaniczne są nawet tańsze).

Potrzebowałbym taki programator ,za 30 zł biorę od razu funkcją włącz wyłącz i tak przez 7 dni w tygodniu każdy dzień o innej porze ?? 'poproszę o link
  • Poziom 34  
    Wejdź na znany adres aukcyjny pod hasłem programator.
  • Poziom 9  
    Tak , zgadzam się najprostszy i najtańszy ,ten proponowany przezemnie stosowałem w układzie o dużych obciążeniach , gdzie dwa urządzenia działały niezależnie, czasami równocześnie czasami o różnych godzinach , a ustawianie miałem naprawdę różne w ciągu 7 dni a nawet 30 dni
  • Poziom 11  
    Jeżeli taniej wyjdzie kupić gotowe to pewnie wezmę gotowy :) Jeżeli ceny podobne, to jednak chciałbym "zobaczyć" czy jestem w stanie coś takiego wykonać i jednak pomęczyć.
  • Poziom 38  
    R0ckY napisał:

Jeżeli taniej wyjdzie kupić gotowe to pewnie wezmę gotowy

I tak zrób . Za 30 zł nie dasz rady zrobić takiej czasówki - tylko Chinczyk da radę :D