Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Netia Player - Podłączenie netia player do monitora o rozdzielczości 1680x1050.

dawidsj 05 Gru 2012 20:26 2598 2
  • #1 05 Gru 2012 20:26
    dawidsj
    Poziom 2  

Witam wszystkim.
    Ostatnio otrzymałem od netii Netia player. Oczywiście przyda mi się to w miarę, ale! Nie mam kasy żeby kupić nowy telewizor / monitor specjalnie dla Netia Player'a. Chciałem go podłączyć do mojego monitora samsung syncmaster, ale on obsługuje tylko maxymalną rozdzielczość 1680x1050. Żeby podłączyć ten dekoder muszę kupić sobie kabel z przejściem pod VGA (D-Sub). Tutaj rodzi się moje pytanie bo wydaje mi się że jak kupie kabel HDMI -> D-Sub to mój monitor nie ogarnie rodzielczości HD i obraz nie zmieści się na ekranie. I tutaj pytanie czy jak kupie przejście MiniDIN - scart (euro złącze) -> D-Sub czy to pójdzie i jak to będzie wyglądać.
    Myślę że mogę liczyć na waszą pomoc i z góry dziękuje.
    Pozdrawiam.

0 2
  • #2 11 Gru 2012 20:20
    dawidsj
    Poziom 2  

Czy mogę liczyć na czyjąś pomoc ?

0
  • #3 12 Gru 2012 00:23
    miqrus
    Poziom 9  

Przechodziłem kiedyś przez to samo chociaż z dekoderem motoroli. Nie martw się o rodzielczość tylko o odświeżanie. Problem polega na tym, że TV mają standardowo odświeżanie 50Hz a monitory 60Hz. W moim SyncMaster 2233BW pojawiał się obraz w trybie awaryjnym i po chwili znikał. W przypadku dekodera Motoroli udało mi się zmienić to ustawienie, ale jak zmieniłem operatora i dekoder to musiałem spasować i kupić TV ;/ Sprawdź dokładnie opcje tego Playera, najlepiej te najniższego poziomu.

0