Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW Passat B6 1,9 tdi '06 - brak migaczy z przodu

06 Gru 2012 17:15 2706 4
  • Poziom 8  
    Witam, jak w temacie, zanikneły mi migacze z przodu w samochodzie, sprawdziłem bezpieczniki i bie znalazłem spalonego, nie wiem co spowodowało takie coś, pojechałem do slepu i działały, w drodze powrotnej kontrolka świateł się załączyła na desce i sprawdzałem światła i okazało sie jak wyżej, przód nie działa, wszystkie inne światła działają i migacze w lusterkach i tył działają.

Proszę o jakieś podpowiedzi, z góry dziękuje
  • Poziom 28  
    Kontrolka w łapę i sprawdzaj czego niema czarno zielony-prawy, czarno biały-lewy.
  • Admin grupy Samochody
    Zgnity kabel we wtyczce z lewej strony.
  • Poziom 8  
    Witam. Kolega T5 to z doświadczenia o tym zgniłym kablu napisał czy tylko domysł. Nie wydaje mi się ze 2006 rok i już by coś tam gniło w kablach, chociaż z drugiej strony to najbardziej nieudane dziecko VW ten passat b6 więc dla spokoju sprawdzę.

Dodano po 5 [godziny] 14 [minuty]:

Wymieniłem żarówki w migaczach ponieważ przy kontroli okazało się ze jedna ma luz pomiędzy szkłem a metalową obudową. Powyższe nie rozwiązało problemu, nadal nie działają. Jeszcze spróbuje odłączyć akumulator na 10 minut i podłączyć z powrotem i może zadziała jak się zresetuje. Jak wyżej kolega pisał sprawdziłem też przewody ale nie ma żadnych widocznych usterek, jeszcze pożyczę miernik od znajomego i sprawdzę czy prąd w ogóle dochodzi ale mam nadzieje że po zmianie żarówek i resecie z akumulatorem zadziała.
  • Poziom 8  
    Juz po problemie Panowie, najlepsze jest to że tak samo jak same przestały działać tak samo same pewnego dnia zaczęły działać i działają, nie znam przyczyny i chyba nie chcę znać. Mam juz dość tego pasata więc idzie do sprzedania a znajdziemy jakis inny samochod rodzinny, prawdoodobnie renaulta scenica około 2005-06 rok w dieslu. Dzięki za wszystkie podpowiedzi i pozdrawiam wszystkich i Życzę Udanych Świąt