Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Rysunek Techniczny---- Złączka

posmak77 06 Gru 2012 17:56 2838 5
  • #1 06 Gru 2012 17:56
    posmak77
    Poziom 8  

Mam zrobić rysunek techniczny z wymiarowaniem danej złączki...
    Pomoże ktoś to narysować odręcznie a ja później bym sobie to na czysto zrzucił.
    Zależy mi na czasie... Dysponuje jedynie takimi zdjęciami zrobionymi przez znajomego.
    Pozdrawiam
    Pozdrawiam Rysunek Techniczny---- Złączka Rysunek Techniczny---- Złączka Rysunek Techniczny---- Złączka Rysunek Techniczny---- Złączka Rysunek Techniczny---- Złączka

0 5
  • #3 06 Gru 2012 18:17
    posmak77
    Poziom 8  

I właśnie w tym jest problem .... mam tylko takie zdjęcia i trzeba wykonać półwidok-półprzekrój a nie wiem jak się za to zabrać

0
  • #4 06 Gru 2012 18:45
    Atreyu Makiavel
    Poziom 34  

Cyrklem, ołówkiem i linijką. Podstawowe zdolności manualne i wyobraźni przestrzennej. Może dla treningu porób jakieś rzuty prostopadłe wielościanów.

0
  • #5 07 Gru 2012 12:41
    posmak77
    Poziom 8  

Rysunek Techniczny---- Złączka

Czy to będzie cos takiego?? Jak coś to proszę o poprawkę

0
  • #6 07 Gru 2012 14:07
    kondziu jah
    Poziom 33  

- przedłuż linie pomocnicze o kilka milimetrów: groty linii wymiarowych mają dotykać linii pomocniczych, a nie ich zakończeń.
    - wymiar skosu: powinno być 2x45°, a nie 2-45°.
    - wymiary zaznaczone znakami zapytania: zmazać, gdyż wynikają z wymiaru sześciokąta.
    - gwint: zwymiarowany ma być od zewnątrz (wymiarujesz tak na prawdę wałek, z którego zrobiono gwint), część użyteczna gwintu powinna być ograniczona grubymi liniami.

Narysuj od razu resztę rzutów, bo ten jeden nie wystarczy.

0
  Szukaj w 5mln produktów