Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

harman kardon bds 2 - jakie kolumny

manfred18 07 Gru 2012 00:18 1434 3
  • #1 07 Gru 2012 00:18
    manfred18
    Poziom 16  

Witam, posiadam taki amplituner zintegrowany z odtwarzaczem Blu-Ray:
    harman kardon bds 2.
    Co do niego lepiej zakupić? Tonsile Maestro czy szukać jakiś monitorów i ewentualnie suba? Pokój około 20m2, mało miejsca generalnie, ale kolumny w razie czego jeszcze bym ustawił. Zależy mi na tym by dźwięk był mocny od samego dołu, by przy w miarę cichej głośności, nazwijmy ją - "normalnej" ładnie, ciepło zagrało - i koncert i muzykę.
    Po podpięciu Skartów 140(kolumny) - basu jest mało, dopiero od połowy zakresu głośności się pojawia, za to przestrzeń i czystość dźwięku mnie zadziwia.
    Dziękuję za pomoc. :)

0 3
  • #2 07 Gru 2012 08:30
    petrus
    Poziom 24  

Jeśli podłogowe - to nie Maestro (są lepsze w ich cenie). Do BDS jednak polecałbym subwoofer + niezbyt wymagające podłogówki lub podstawkowe. BDS nie oferuje zbyt dużej mocy i z większymi podłogowymi może mieć problem w postaci ich właściwego wysterowania. Subwoofer z pewnością za to przyda się do filmów i koncertów.
    Co konkretnie polecić - to zależy ile chcesz na sprzęt przeznaczyć, wiadomo że im więcej na zakup przeznaczysz, to można się rozglądać za coraz lepszymi modelami.

1
  • #3 07 Gru 2012 09:38
    manfred18
    Poziom 16  

Dziękuję za szybką odpowiedź!
    Na kolumny myślę przeznaczyć do 1500 zł. Jesteś w stanie polecić coś w tej kwocie?
    Pozdrawiam :)

0
  • #4 07 Gru 2012 10:16
    RADUL
    Poziom 21  

W REGULARNEJ cenie do 1500zł nie znajdziesz zbyt wielu zbliżonych gabarytowo kolumn lepszych od Maestro.
    W cenach promocyjno/wyprzedażowych możesz kupić Magnaty Quantum 607/657 lub rewelacyjne Kody Harmony K5000F (te są trochę mniejsze ale jakość wykonania i dźwięk na dużo wyższym poziomie).

0