Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Drukarka dwustronna z czarnym wydrukiem do 1500 zł.

05 Lut 2005 16:59 6133 13
  • Poziom 29  
    Witam. Znajomy chce, abym załatwił mu drukarkę dwustronną z wydrukiem czarnym do 1500 zł - jest szansa? Czy są takie urządzenia dostępne? Jeżeli tak to może ktoś mi wyjaśni i doradzi jaką i za ile (nową czy używaną)?

Dzięki i pozdrowienia
  • Poziom 21  
    Jest tego trochę np. Kyocera FS-1020D

nominalna prędkość druku 20 str./min.
    rozdzielczość w pionie 1 200 dpi
    rozdzielczość w poziomie 1 200 dpi
    normatywny cykl pracy 15 000 str./mies.
    pojemność podajnika papieru 300 szt.
    zainstalowana pamięć 16 MB
    maks. pojemność pamięć 272 MB
    prędkość procesora 266 MHz
    maks. rozmiar nośnika A4

złącza zewnętrzne USB 2.0
    LPT (IEEE 1284)
    (Full Speed)
    emulacje języków PostScript v3
    Line Printer
    IBM ProPrinter
    HP PCL 6
    HP PCL 5e
    Epson LQ-850
    Diablo 630

druk dwustronny [dupleks] tak
    praca w sieci [serwer wydruku] nie
    dostępne opcje dodatkowy podajnik papieru

szerokość 378 mm
    głębokość 375 mm
    wysokość 235 mm
    waga 10,5 kg

Zobacz: http://sklep.benchmark.pl/pelny_9446.html
  • Poziom 22  
    Używany Ricoh AP 3200 z duplexem. Drukara nie do zajechania. Najwyższa klasa- konkurencja musi się jeszcze dużo nauczyć,żeby przebić ten model. Kyocerka też jest wporzo ale te wyższe modele.
  • Poziom 29  
    Polecam HP-5 + duplex+ RAM (o minimalnym przebiegu) można na ALLEGRO (od pewnych sprzedawców) kupić za ok 700 zł.
  • Poziom 21  
    Witam
    Pozwólcie że dorzuce swoje 3 grosze :)
    Po ostatnich bojach z różnymi wynalazkami typu Kyocera, minolta, panasonic, brother itp ja do swojego prywatnego i zawodowego użytku, po 8 latach serwisowania przeróżnych badziewi kupiłbym używaną HP, na przykład wspomnianą 5. Maszyna trudna do zajechania, prosta w budowie, tania w użytkowaniu stosując regenerowane wkłady. Z częściami też nie ma problemu, i można ją tanio kupić

No ale to tylko moje subiektywne zdanie

pozdro
    val
  • Poziom 21  
    Wszystkie zdania są subiektywne.
    Ja również polecam HP, jednak ceny nowych urządzeń są dość wysokie. Należy zaznaczyć, że zapracowali na swoją markę i warto nie raz dołożyć.
  • Poziom 26  
    Mam na zbyciu HP 2200 DTN przebieg 90stron jest wystawiona na allegro,będziesz zainteresowany mailuj
  • Poziom 29  
    Dzięki wszystkim, ale w tej cenie załatwiam nie dwustronną canonka. Myślę, że mu pośmiga.

Pozdro.
  • Poziom 25  
    polecam pixma ip4000,drukuje na przemian 2 strony,nie mowiac ze jest best econo w drukarkach do 1tys zl
  • Poziom 29  
    HP LaserJet 1160 - tą drukarkę próbuję zamówić i terminy dostarczenia są długie. A znajomy się niecierpliwi. Wiecie gdzie mogę ją kupić od ręki. No może być na drugi dzień.
  • Poziom 11  
    popieram Kapsis. Mam ta drukarke i jest swietna!! Duza wydajnosc, Druk dwustronny, wydruk CD
  • Poziom 29  
    Już drukareczka (HP LaserJet 1160) śmiga prawie rok i jest ok. Między czasie staniały.