Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Cp Mini Hd2000 - Cp Mini Hd2000 radio Cyfrowego Polsatu

PscTv 08 Dec 2012 10:59 1770 3
    PscTv
    Level 9  
    Witam.Mam takie pytanie czy jest taka opcja w dekoderze Cyfrowego Polsatu Mini Hd2000 odbioru radia na wizji z wyłączonym logo Cp na ekranie?.Chciałbym by był wyłączony obraz-nie chcę wypalać obrazu w moim nowym tv-oczywiście radio idzie przez tuner sony dvd na głośniki kina domowego.Raz udało mi się wcisnąć x w pilocie dekodera i zniknął obraz wtedy mogłem słuchać radia bez wizji(Logo Cp w tv).Następnym razem już nie miałem takiego szczęścia próbowałem różnych kombinacji i nic.Może ktoś wie jak to ustawić.Proszę nie wyrzucać mojego postu do kosza dla mnie jest to problem z którym nie mogę się uporać a próbowałem już wszystkich metod chyba 1000 razy.Z góry dziękuję za pomoc.Pozdrawiam.
    User removed account
    User removed account  
    PscTv
    Level 9  
    Dzięki ale to właśnie nie pomaga wyłącza mi obraz i dzwięk.Dvd sony to stary trup i nie ma hdmi do podłączenia idzie to przez dvd i telewizor i właśnie w tym jest problem.Jak napisałem raz udało się wyłączyć obraz x-em z pilota dekodera Cp ale jak to się udało tego nie wiem?(może jakaś kombinacja w ustawieniach dekodera),kombinowałem na wszystkie sposoby i nic.Tak jak napisałeś jedynie fachowcy z Cp mi pozostaną ale jak narazie nic nie odpisali:),może tu na forum ktoś będzie wiedział?.Pozdrawiam.
    PscTv
    Level 9  
    Problem rozwiązałem!.Po ok 15 minutach ekran sam się wyłącza i można przełączać stacje na wyłączonym telewizorze.Przycisk x nic nie robi jak widać jest tylko do wychodzenia z menu.Może komuś przyda się ta informacja.Temat zamykam.Pozdrawiam.