Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mazda 323 94r - Zgasł i Niemoge Go Wogóle Odpalić

08 Gru 2012 13:40 1206 5
  • Poziom 2  
    Witam. Mam Mazde 323 94r 1.3 16v Problem Mam Tego typu że pewnego dnia pojechałem Mazdą do kolegi i w czasie jazdy mi mazda zgasła ale odpaliła gdy dojechałem do kolegi zgasiłem go a gdy wruciłem to mazda juz wogóle niechciała odpalić. Prubowałem na pych i nic scholowałem auto pod dom i ostatnio myślałem że to jest cos z zaplonem alen gdy wyczysciłem swiece i nic. Zdjełem palec wyczyscilem go a jak złożylem to nic nie dało. I teraz pozostaje mi sie dowiedziec od was co ja jeszcze źle robie? Proszę o pomoc

Proszę natychmiast poprawić pisownię, użyj przycisku "pisownia", pamiętaj o wielkich literach oraz znakach interpunkcyjnych. Nie kasować wpisów moderacyjnych.
    [Z]
  • Poziom 17  
    Jest iskra na świecy? Jak nie to do wymiany cewka zapłonowa, jak się nie mylę to znajduje się ona w aparacie zapłonowym.
  • Poziom 2  
    Właśnie że niema iskry i dla tego myslałem ze cos jest z przewodami ale nie. Gdy palec wyczysciłem to nic nie dało.
  • Poziom 17  
    Tak jak pisałem cewka do wymiany!
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 17  
    Napisałem że jak się nie mylę to znajduje się w aparacie, to zależy czy model do 94 czy od 94.