Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podpięcie dekodera satelitarnego do karty Leadtek WinFast PVR 2200

Tomek875 08 Gru 2012 17:50 1416 3
  • #1 08 Gru 2012 17:50
    Tomek875
    Poziom 6  

Witam, mam taki problem, chcę podłączyć dekoder satelitarny (Orange UHD 88) do karty TV (Leadtek WinFast PVR 2200 PCIE). Wiem, że temat był kilka razy wałkowany, ale dalej nie wiem co i jak. Dekoder ma wyjście SCART out i AUX a także złącze HDMI ale to nie istotne. Mianowicie próbowałem podpiąć dekoder kabelkiem SCART S - video, ale obraz bardzo skacze i nie da się tego oglądać. Połączenie wygląda tak:

S video SCART:
    1 17
    2 13
    3 19
    4 15

Próbowałem też podłączyć przez zwykły kompozytowy kabel, ale obrazu nie ma. Czy możliwe jest, że dekoder nie ma wyprowadzeń na wszystkie piny w gnieździe SCART? Czy porostu trzeba to zrobić jakoś inaczej? I jeszcze jedno pytanie, są przejściówki SCART na Component (RGB), karta TV obsługuje to wejście, czy takie coś zadziała?

0 3
  • #3 09 Gru 2012 16:36
    Tomek875
    Poziom 6  

Pytam dlatego, że czytałem, że nie zawsze coś takiego działa. Nie chce kupować czegoś co potem nie będzie działać. Dlatego pytam, bo chce mieć pewność na 100%.

0
  • #4 12 Gru 2012 14:01
    Tomek875
    Poziom 6  

Nikt nie pomoże? Z tego co wyczytałem to takie przejściówki to nie jest EURO Component, a EURO RGB a to nie jest zgodne i nie będzie działać. Co do kabelka SCART S video ma ktoś jakiś pomysł?

0