Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LCD/LED 32 cale do 2 tyś. wifi - co kupić?

krakow2000 08 Gru 2012 19:01 3537 11
  • #1 08 Gru 2012 19:01
    krakow2000
    Poziom 12  

Witam
    W zamiarze mam zakup tv 32 cale. Nie chcę większego bo do mojego pokoju 3x2m mi wystarczy (taka kanciapa) :) co by wieczorkiem mieć co oglądać w łóżeczku. W dużym pokoju mam 47 cali i jakoś ciężko mi się w kanciapie oglądało tak więc 32 mnie interesuje. Blok stare budownictwo więc niekiedy sąsiada słyszę tak więc wymagań kosmicznych co do efektów np. dźwiękowych nie mam.
    Telewizorek najlepiej aby miał WiFi w sobie tak aby nie trzeba było żadnych adapterków czy AP z kablem (jeśli to możliwe). Musi mieć web browser pełną, skype, przeglądanie zdjęć itp. z USB (pvr na usb mile widziane) dobrze aby miało smart tv (nie musi być) no i najlepiej cienka obudowa. Myślałem nad jakim LED/LCD jest tego trochu do wyboru no ale więcej wiedzy i opinii innych użytkowników nie zaszkodzi...
    np. SAMSUNG UE32ES5500W - ale do niego chyba cza adapterek dokupić...
    Co polecacie w cenie do 2 tyś. Oczywiście im mniej tym lepiej :P no ale cena nie zawsze idzie w parze z jakością...

Za wszelkie info na temat będę niezmiernie wdzięczny...

p.s.
    Jak potrzeba coś jeszcze dopisać to pisać... skleroza nie boli i mogłem o czymś zapomnieć...

0 11
  • #2 10 Gru 2012 08:35
    krakow2000
    Poziom 12  

Dobre pooglądałem neta i znalazłem 3 telewizorki...
    Samsung:
    UE32ES5500
    UE32ES6100

oraz

Philips PHILIPS 32PFL5007

To iż 6100 ma 3d a philips i 5500 nie ma to mi lotto (do samsunga pewnie i tak cza okulary)... o ile wiem iż do 6100 i philipsa nie muszę dokupować adapterka wifi to nie wiem jak sprawa ma się z 5500.
    No i ogólnie proszę o jakąś opinię... samsung a może philips tudzież coś innego...

0
  • #5 10 Gru 2012 19:27
    1 PAWEL
    Poziom 41  

Dobry wybór jest na pewno Samsung UE32ES6100.
    Cena do 1900 zł
    Działa z klawiaturą i myszą.

Ogólne
    Model na rok 2011, 2012,
    Linia Series 6,
    Kolor Czarny,
    Załączone wyposażenie Pilot, Podstawa, Kabel zasilający,
    Gwarancja 24 miesiące,
    Obraz
    Rodzaj ekranu LED ,
    Przekątna ekranu [cal] 32,
    Rozdzielczość 1920 x 1080,
    Kontrast dynamiczny Mega,
    Zastosowane technologie DVB-T , Wide Color Enhancer Plus , Full HD , Digital Noise Filter, DVB-C ,
    Inne Konwersja obrazu 2D do 3D , Explore 3D, 200 Hz CMR, 3D HyperReal Engine , Web Video Enhancer, Samsung 3D (Full HD 1080p), 3D Bluetooth Sync,
    Tuner
    Tuner Analogowo-cyfrowy,
    Multiplikacja obrazów PIP (1 tuner) ,
    Teletekst TAK,
    Pamięć stron teletekstu 1000,
    Funkcje
    Konfiguracja Menu wyświetlane na ekranie (OSD) , Automatyczne wyszukiwanie,
    Funkcje obrazu Predefiniowane tryby ustawień obrazu, Tryb gracza,
    Funkcje dźwięku Predefiniowane tryby ustawień dźwięku, Automatyczna regulacja głośności,
    Dodatkowe funkcje Automatyczne wyłączenie, Zegar, Timer (wyłączanie i włączanie), Sleep Timer,
    Zastosowane technologie All Share , Search All , Social TV , ConnectShare Movie , Smart Hub , Samsung Apps, Skype on Samsung TV , Web Browser , Personal Video Recorder Ready , Time Shift, Anynet+ , DLNA , EPG , Audio return channel,
    Inne Eco sensor, Samsung Smart TV , Wi-Fi Direct , Family Story, Fitness, Kids, Your Video, Smart Phone Remote Support, BD Wise Plus, Lista kanałów USB-Clone,
    Nagłośnienie
    System fonii Stereo,
    Dźwięk - technologie Dolby Digital Plus,
    Głośniki 2 głośniki,
    Moc głośników [W] 20,
    Inne Down Firing + Full Range, Dolby Pulse, SRS TheaterSound HD, Dts 2.0 + Digital Out,
    Złącza
    Panel przedni TAK,
    HDMI 3,
    Wejścia Euro 1,
    Wyjście słuchawkowe TAK,
    Zastosowane technologie Wi-Fi , Component Video , CI+ Ready ,
    Inne wejścia/wyjścia 3 x USB , Cyfrowe wyjście optyczne, Wejście DVI audio mini jack, Antenowe, Ethernet,
    Fizyczne
    Konstrukcja Obrotowa podstawa, Montaż ścienny,
    Standard VESA [mm] 200 x 200,
    Wysokość [cm] 44.8,
    Szerokość [cm] 73.96,
    Głębokość [cm] 4.69,
    Waga [kg] 6.5,
    Inne Wymiary z podstawą (szer. x wys. x gł.): 73.96 x 51.48 x 24.13 cm, Waga z podstawą: 7.7 kg,
    Pobór mocy
    Pobór mocy W trybie stand-by: 0.3 W, W trybie Energy Saving: 31 W, W trybie normalnym: 50 W,

0
  • #6 12 Gru 2012 00:51
    Flandon
    Poziom 12  

A jakbym miał wybierać to wziąłbym jednak tego LGika, o którym wspomniał jeden z pzedmówców. Nieźle się prezentuje pod względem parametrów, ale też i designu.

0
  • #7 12 Gru 2012 12:38
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

No właśnie nieźle - a ma być extra, a to ogromna różnica !

0
  • #8 28 Lut 2013 10:33
    rafallogi
    Poziom 17  

Witam,
    odgrzewam, ale może twórca tematu zdradzi nam swój wybór. Właśnie szukam 32" z wi-fi do sypialni. Skupiam się na Toshiba RL938 w c. 1500zeta.

0
  • #9 28 Lut 2013 10:35
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

Do sypialni powinna być jak najlepsza czerń i równe podświetlenie.
    A w tej klasie masz właśnie Philipsa 32PFL 5007.

0
  • #10 28 Lut 2013 14:25
    rafallogi
    Poziom 17  

zależy mi na wi-fi (oglądanie Ipla, Iplex), internet z neostrady. 5007K ma wi-fi ready, (czytaj-trzeba dokupić jakiś adapter?)
    Dziękuję.

0
  • #11 28 Lut 2013 20:00
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

Ma w komplecie.

0
  • #12 14 Mar 2013 12:16
    piotrekpal
    Poziom 10  

Co do Web Browser w TV Samsunga czy ktoś ogarnął możliwość powiększenia obrazu przeglądarki ? tak aby móc przeglądać strony www z większej odległości w przeglądarce Samsunga ?

0
  Szukaj w 5mln produktów