Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Audi Concert II - Zły odbiór FM podczas jazdy

bogluc 08 Dec 2012 21:18 2184 7
    bogluc
    Level 9  
    Mam taki problem z FM. Od jakiegoś czasu podczas jazdy w mieście są słyszalne trzaski, przerwania, lub sygnał jest przytłumiony. W servisie nic nie pomogli, sprawdzili komputerem i odprawili z kwitkiem. Może ktoś spotkał się z podobnym problemem, co może być przyczyną. Przedtem radyjko odbierało perfect.
    alfa156-1985
    Level 12  
    antena do wymiany
    andi3w140
    Level 11  
    Może niedawno kolego zakładałeś xenony do auta i gdy są włączone dają zakłócenia, z drugiej strony miałem kiedyś przypadek że znajomy wymieniał fajko-cewki listwe na 4 cylindry i kupił jakiegoś chińczyka i też u niego pojawiły się zakłócenia.
    bogluc
    Level 9  
    Anteny mam w szybie, jedna dipol, druga bat. Oprócz tego myślę że dwa wzmacniacze. Samochód bez ksenonów, oryginalne fajki.
    szapet
    Level 21  
    Witam ostatnio kolega miał podobny problem w swoim Audi na postoju radyjko grało a podczas jazdy cisza,problemem było złącze fakra montowane na przewodzie antenowym przy wzmacniaczu pęknięty plastik przy złączu skutkiem tego było wysunięcie przewodu antenowego,nie wiem jak u ciebie w Audi ale u kolegi wystarczyło zdemontować tylne podświetlenie kabiny i jest dostęp do przewodu oraz wzmaka do którego jest przykręcony bat.
    bogluc
    Level 9  
    Jak wspomniałem nie mam anteny na dachu tylko w tylnej szybie razem z ogrzewaniem. W szybie są dwie anteny.
    szapet
    Level 21  
    Piszesz w drugim poście coś takiego, anteny mam w szybie, jedna dipol, druga bat,to masz bat zamontowany na dachu czy nie.
    bogluc
    Level 9  
    Może źle się wyraziłem mam anteny w szybie. Jedna jest razem z ogrzewaną szybą - obwód zamknięty, druga natomiast wygląda jak zwykła antena w górnej części szyby. Mierzyłem miernikiem jedna ma ciągłość, druga otwarta. O to mi chodziło. Oprócz tego mam dwa przewody antenowe: antena i częstotliwość pośrednia tak mi powiedzieli w ASO.