Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

YouTube - Dziwny wygląd strony

krzychu199108 08 Dec 2012 21:47 2514 3
    krzychu199108
    Level 1  
    Witam, mam jeden mały, ale bardzo irytujący problem. Otóż od niedawna strona youtube wygląda na "dziwną", jak widać na dołączonym zrzutu ekranu, nie mam pojęcia jak to opisać, że wszystko jest po lewej stronie. wygląda tak w każdej przeglądarce, google chrome, firefox, czy operze. Użyłem już programów ccleaner oraz adwcleaner. Bez skutku. YouTube - Dziwny wygląd strony Moze ktos mi pomóc żeby to youtube było tak jak zawsze po środku ekranu? :)
    rnd0mb
    Level 26  
    Po prostu YT wprowadził nowy wygląd, nic z tym nie zrobisz. Możesz jedynie ' wycentrować ' sobie stronę przy pomocy odpowiednich skryptów.
    KyaXil
    Level 9  
    Youtube po prostu zmieniło wygląd strony. Nie zmienisz tego, bo nie masz na to wpływu. Strona wygląda tak u każdego użytkownika :D
    phanick
    Level 28  
    Przykro mi, jak większość stron internetowych czy aplikacji nagle zmienia design, przestawiając najpotrzebniejsze elementy w zupełnie inne miejsca (albo wręcz je usuwając). Tym sposobem pokazują, jak bardzo głęboko w d.... mają swoich odbiorców.

Za przykład niech posłuży chociażby ciągły redesign youtube, google.. A co do programów to oczywiście każda nowa wersja Windowsów.. Ostatnio zmuszony byłem do aktualizacji Firefoxa (miałem wersje z 2009 roku, działał doskonale, jednak youtube często się zacinał. Konieczna była aktualizacja odtwarzacza Flash, jednak ta wymagała już nowszej wersji Firefoxa). Jakież było moje zdziwienie, że cały wygląd tej przeglądarki się zmienił. Nie ma już też paska stanu, na którym wyświetla się adres wczytywanej strony albo adres miejsca, gdzie prowadzi hiperłącze po wskazaniu na niego kursorem.