Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

FS Amilo Pi 2540 - Jak naprawić Windows Vista?

wahoo 08 Gru 2012 22:35 969 0
  • #1 08 Gru 2012 22:35
    wahoo
    Poziom 20  

Witam.
    Laptop jak w opisie z Vistą. Dziś zawiesił się, a po wyłączeniu i ponownym włączeniu pojawiły się problemy z jego uruchomieniem.
    Po włączeniu pojawia się komunikat o próbie naprawy systemu. Wybieram tą opcję ale po dłuższej chwili analizowania pojawia się okno przywracania systemu z ukrytej partycji Recovery. Wiąże się to jednak z utratą danych. Jeżeli wybieram opcję kontynuacji bez próby naprawiania, pojawia się pasek ładowania systemu jednak pochwili ekran czarnieje i na ułamek sekundy pojawia się niebieski ekran z jakimis napisami i komputer sie wyłącza. Niebieski ekran pojawia się na tak krótką chwilę, że nie jest możliwe stwierdzić co zawiera.
    Komputer udało mi się uruchomić z pendrive z Linuxem. Komputer działa normalnie.
    W związku z tym moje pytanie: Czy istnieje program mogący naprawić sam system Windows bez formatowania dysku i ponownej całej instalacji? Szukałem na internecie informacji i natrafiam na Windows Recovery Environment jednak nie potrafię zrozumieć czy to jest to czego szukam i jak z tego skorzystać.
    Dziękuję za pomoc i Pozdrawiam.

0 0