Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Projektor BenqMX613ST z Wifi - podłączenie do routera Tp-Link TL-WR740N

09 Gru 2012 09:33 1575 1
  • Poziom 8  
    Witam wszystkich.

Kupiłem 2 projektory BenqMX613ST z modułami WiFi, które miały być połączone przez WiFi z routerem Tp-Link TL-WR740N. Router miał umożliwić dostęp do projektorów z dowolnego laptopa i wyświetlanie tego samego obrazu na dwóch projektorach.
    Podczas konfiguracji okazało się, że projektory mogą pracować tylko w trybie AP, można w nich ewentualnie tylko wyłączyć DHCP, zmienić IP, kanał i SSID.
    Router może pracować jako most, ale wtedy jest dostępny tylko jeden rzutnik.
    Czy jest jakaś możliwość, żeby te dwa projektory połączyły się z routerem i pracowały w jednej podsieci? Ewentualnie - może jest możliwe takie skonfigurowanie tych projektorów, żeby laptop z jedną kartą połączył się z obydwoma?
    ...
    Mam dodatkowe pytanie.
    Jeśli dokupiłbym drugi taki sam router, routery połączył kablem ethernet, na obydwu zrobił mosty do rzutników, to będzie to działać?
    Jeśli by działało, to jak najlepiej to ustawić - chodzi mi głównie o kanały we wszystkich urządzeniach i SSID w routerach.

Pozdrawiam
    Wojtek K.

Proszę uzupełnić modele urządzeń. Regulamin, punkt 3.1.15. [piterus99]
  • Specjalista Sieci, Internet
    Skoro piszesz że model projektora to Frania-6420, to w tym modelu nic nie zrobisz.