Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Naprawa sektorów i odzyskiwanie danych dysku twardego.

09 Gru 2012 11:15 2415 2
  • Poziom 2  
    Witam.
    Mam problem, mianowicie:
    Komputer włączony zostawiłem na jakieś 2 godziny do automatycznego zamknięcia systemu windows. Gdy wróciłem i uruchomiłem komputer zauważyłem, że wszystkie partycje oprócz systemowej zostały usunięte. W Victorii sprawdziłem czy są jakieś błędy dysku, ale wyszło że jest OK. Dobra, następnie uruchomiłem program DMDE, w którym odnalazłem utracone partycje, lecz z błędami. Wydaje mi się, że mam problem z sectorami. Zależy mi na naprawie sectorów, ponieważ nie mam żadnego dysku zewnętrznego na którym mógłbym zapisać przywrócone dane. Poniżej screeny.
    a) Victoria
    b) DMDE Naprawa sektorów i odzyskiwanie danych dysku twardego. Naprawa sektorów i odzyskiwanie danych dysku twardego.
  • Poziom 25  
    Zwróć uwagę na ostatni - Atrybut 199 ( C7 ), u ciebie 21.
    UltraDMA CRC Error Count
    Łączna ilość błędów CRC w trybie UltraDMA. Wartość RAW atrybutu wskazuje ilość błędów wykrytych przez CRC podczas przesyłania danych w trybie UltraDMA. Najczęstszym powodem błędów są problemy z taśmą-kablem komunikacji danych. Parametr ten nie zmniejsza się po usunięciu usterki kabla.
    Krytyczny: Nie (Im niższa wartość tym lepiej)
    Kontroluj czy ten parametr się nie zwiększa, jeżeli się zwiększa to sprawdź kabel, popraw mocowanie, ewentualnie wymień na nowy

Podaj sektory od 0 do 2048
    Podaj sektor 206 848
    Podaj 2 sektory począwszy od 215 287 064

Napisz czy takie miałeś partycje:
    1. win7 - 100GB
    2. Noname4 - 75GB
    3. Filmy Muza - 106GB
    4. Gry - 105GB
    5. Dane - 105GB

Czy możesz ten dysk podłączyć pod inny komputer?