Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Black&Decker VP 7251C - Schemat ładowarki

09 Gru 2012 13:31 3360 2
  • Poziom 21  
    Witam, mam pytanie, gdzie znajdę schemat ładowarki do akumulatorów 3,6v 2100mAh do wkrętarki (grube paluchy). Posiadam takową wkrętarkę z akumulatorkami ale nie mam ładowarki do niej. Szukałem po necie schematu ale jej ale nie znalazłem. Mógłbym sobie złożyć kompatybilną tylko z funkcją wyłączenia po naładowaniu ale nie bardzo wiem jaki schemat złożyć. Panowie ma może ktoś taki schemacik, byłbym niezmiernie wdzięczny za link do niego, proszę moda o nie usuwanie tematu z powodu że dużo jest na forum, może i dużo tylko ja nie za bardzo wiem jaki będzie odpowiedni, pozdrawiam.
  • Poziom 21  
    Panowie jeśli nie mam odpowiedzi na pytanie które napisałem to może z innej beczki. Znalazłem w moich gratach ładowarkę do baterii od odkurzacza przenośnego. Opis, wyjście 7,5v 6W 200mA. I moje pytanie jest takie, jeśli chcę ładować 2 baterie naraz 3,6v 2100mAh, to jeśli obniżę napięcie do około 4v to i z 200mA obniży się do powiedzmy 120mA, czy amperaż ładowania pozostanie na 200, a zasilanie będzie podawane po 4v na każdy akumulator. Dobre by było żeby amperaż zostanie na miejscu bo 10% od akumulatorka 2100mAh to około 200ma, proszę o info na ten temat.
  • Poziom 21  
    Ładowarka już kupiona oryginalna.