Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Peugeot 206 - Nie działa tylna wycieraczka i spryskiwacz

09 Dec 2012 15:41 5220 3
 • Level 13  
  Witam,
  prawdopodobnie po podłączeniu do interfejsu CDIF przestała mi działać tylna wycieraczka wraz ze spryskiwaczem, próbowałem podpinać pod Peugeot Planet 2000 i robiąc test wycieraczki normalnie nią rusza, tak samo z manetką - rozpoznaje jej stan, więc myślę, że połączenia elektryczne mogę wykluczyć. Co może być przyczyną ? Ew. próbować teletransmisji oprogramowania modułu BSI ? Tylko prawdę mówiąc nie wiem czy klonem poradzę sobie z tym. Może któryś z kolegów miał podobny problem ?
  Pozdrawiam
 • User removed account  
 • Level 13  
  Właśnie, że w telekodowaniu w miejscu :tylna wycieraczka mam - obecna, tylna wycieraczka przy cofaniu - obecna, a co do COM2000 to też nie bo BSI poprawnie rozpoznaje stany manetki. Powiem szczerze, że nie wiem zbytnio gdzie szukać problemu tym bardziej, że nie PP2000 nie wykazuje błędów.

  Problem rozwiązany :)
  Po diagnozie PP2000 okazało się, że w opcjach był ustawiony dach składany (CDIF musiał coś pomieszać), po wyłączeniu tej opcji wycieraczka ożyła.
 • Level 11  
  Ja mam odwrotnie, wycieraczka działa cały czas, a stycznik wyłącza się dość losowo, w różnych pozycjach wycieraczki.
  Drugi problem jaki mam to kompletnie nie działające grzanie tylnej szyby, nie działało do początku jak mam ten samochód.
  Trzeci problem niedziałający pilot.

  Czy ktoś mógł to nagrzebać chcąc cofnąć licznik przed sprzedaniem?