Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony Bravia KDL-40HX751 a youtube

09 Gru 2012 18:44 5730 9
  • Poziom 14  
    Witam,

Od jakiegoś tygodnia posiadam telewizor Sony Bravia KDL-40HX751 z aplikacjami internetowymi w tym YouTube. Zauważyłem, że telewizor nie znajduje niektórych filmów które są dostępne w portalu YouTube na PC. Wyszukując dany film nie pojawia się on w wynikach wyszukiwania w TV, na komputerze jest dostępny.
    Próbowałem różnych rozwiązań, zalogowałem się na swoje konto youtube w TV, wcześniej na komputerze dodałem dany film do ulubionych. Mimo tego w TV w zakładce ulubione filmu nie ma. Jakiś pomysł co może być przyczyną nie wyświetlania niektórych materiałów w TV?
  • Poziom 38  
    Szukajka na Bravii działa inaczej niż w przeglądarce na PC. Jest to tak jakby frontend youtube przygotowany przez Sony. Nic z tym nie można zasadniczo zrobić, chyba, że wejście na YT przez wbudowaną przeglądarkę może coś dać. Nie próbowałem tego wcześniej, bo się ślimaczy strasznie i co chwilę wywala, że ma za mało pamięci.
  • Poziom 14  
    Może i szukajka działa inaczej w TV. Sęk w tym, że nawet jak dodam na komputerze dany film do ulubionych to w TV nie jest on już widoczny w tej zakładce. Nie jest to więc kwestia różnej kolejności wyświetlanych wyników wyszukiwania ale dostępności danego wideo w telewizorze. Przez przeglądarkę w TV mogę wejść na youtube ale filmu już nie odtworzę bo jest on obsługiwany przez wtyczkę. Do youtube zostaje więc tylko aplikacja.
  • Poziom 36  
    Przez przeglądarkę powinieneś każdy film otworzyć, za wyjątkiem opcji "niedostępny w twoim kraju".
  • Poziom 23  
    Na Samsungu D5500 bez przeglądarki You Tube także nie wyszukuje wszystkich filmów jak w kompie.Do tego brak polskich znaków podczas wpisywania w wyszukiwarkę.
  • Poziom 14  
    Przez przeglądarkę internetową w TV nie odtworzę żadnego filmu na youtube. W miejscu filmu jest napis "element obsługiwany przez wtyczkę".
    Natomiast z aplikacją YouTube jest tak jak pisałem wyżej. Wszystkie filmy odtwarza, niestety nie wszystkie znajduje. Po prostu część filmów które znajdę na komputerze nie pokazuje mi się w aplikacji na TV. Pytanie dlaczego tak jest?
  • Poziom 23  
    lisster napisał:
    Pytanie dlaczego tak jest?

To pytanie nie tutaj a do twórców widgetu You Tube.
  • Poziom 14  
    Masz do nich kontakt? :)