Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki Telwizor 3D 42-47 " Jaka Firma Jaki Model...

Glebusek 09 Gru 2012 21:21 1098 1
  • #1 09 Gru 2012 21:21
    Glebusek
    Poziom 12  

Witam przyszedł czas na wymianę Telewizora (stary tv LG RE-21FB30RX).
    Dlatego Jeszcze z zakupem chce się wyrobić przed Końcem świata aby móc nacieszyć oko :P
    Już od tygodnia chodzę po sklepach i nie wiem jaki model tv kupić i ile cali mam mętlik w głowie tyle tego jest że aż krew zalewa.
    Do rzeczy Cena max 3500zł

a oto dane...

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 4 x 4.5m
    2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 2.5m - 2.8m zależy jak się rozłożę na kanapie
    3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 1 - 3
    4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? Na wprost i pod bardzo niewielkim kontem
    5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? wisieć
    6. Jak słońce świeci w pokoju? yy nie wiem ale zawsze mam zasłonięte rolety
    7. Jaki masz obecnie telewizor? LG RE-21FB30RX)
    8. Co chcemy aby telewizor posiadał? matryce 42.46.47 max, Full HD, tuner DVB-T ( dobrze, by było jakby był też DVB-S ), odświeżanie minimum 100Hz, Smart TV , WiFi, DLNA ( choć niekoniecznie ), 2, 3, 4 wejścia HDMI, 2, 3, 4 wejścia USB, klasę energetyczną A, A+, cienką ramkę ( maksymalnie może mieć 6cm ), krótki czas zmiany programów, możliwość podłączenia myszki i klawiatury pod USB
    9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? na początek bezpłatna cyfrowa telewizja naziemna, Blue Ray
    10. Jakie urządzenia? pendrive,laptop,blue ray,kino domowe Yamaha ( podłączony przez HDMI )
    11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? 3h - 6h
    12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? obojętnie
    13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? seriale, przyrodnicze, naukowe, wiadomości,
    14. Czy zamierzasz serfować po internecie? tak, ale bardzo mało
    15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? maksymalnie 3h, w weekendy 4-5h
    16. Preferencje co do marki? LG, Samsung,Panasonic
    17. Preferencje co do wielkości? 42,46,47.
    18. Co Cię denerwuje w telewizorach? długa zmiana programów, awaryjność, niska jakość dźwięku oraz obrazu, słaba jakość wykonania
    19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? większość wieczorami,
    20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? 3500zł max!
    21. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie, pasywne czy aktywne. Jestem za Pasywnymi (ponieważ u szwagra oglądałem jeden film w 3d TV to Toshiba 46WL863 i po paru minutach oczy mnie bolały).

Z góry dziękuje .Pozdrawiam

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME