Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fujitsu Siemens Amilo Pi 2530 - błąd po recovery systemu Windows Vista

Cytryna__ 10 Gru 2012 19:10 2178 3
  • #1 10 Gru 2012 19:10
    Cytryna__
    Poziom 2  

Witam. Otóż mam problem a mianowicie on jest taki postanowiłem zrobić recovery system w moim laptopie Fujitsu Siemens Amilo Pi 2530 z windows Vista home premium. Więc tak wsadzam pierwszą płytę recovery no i ona się ukanicza i zaraz mówi mi żebym wsadził drugą płytę do napędu więc wsadzam no i koniczy potem prosi mnie żebym wsadził trzecią płytę no i niby ja koniczy po jakiś 20 min i pod koniec laptop się wyłącza. No nic myślę sobie może tak miało być chociaż się jeszcze tak z tym nie spotkałem. Więc odpalam laptopa a tam black screen
    Menedżer rozruchu system Windows:
    Uruchomienie systemu windows nie powiodło się. Przyczyną może być ostatnia zmiana sprzętu lub oprogramowania. Aby rozwiązać ten problem:
    1. Włóż dysk instalacyjny systemu Windows i ponownie uruchom komputer.
    2. Wybierz ustawienia języka, a następnie kliknij przycisk Dalej.
    3. Kliknij pozycję napraw ten komputer.

Jeśli nie masz tego dysku, skontaktuj się z administratorem systemu lub producentem komputera, aby uzyskać pomoc.
    Plik: \Windows\system32\winload.exe

Stan: 0xc000000f

Informacje: Nie można załadować wybranego wpisu z powodu braku lub uszkodzenia aplikacji.

i mam dwie opcje do wyboru kliknąć enter=Kontynuuj ESC=Zakończ

kiedy klikne enter

Wybierz system operacyjny, który chcesz uruchomić, lub naciśnij klawisz TAB, aby wybrać narzędzie:
    Microsoft Windows Vista
    tylko i wyłącznie ta opcja mi się pokazuje kiedy w nią klikne powracam do poprzedniego screena.

Po wciśnięcia TAB przenoś mój wybór do
    Narzędzia: Diagnostyka pamięci systemu Windows

kiedy ją robie to laptop się po przekroczeniu 12% wyłącza.
    Więc co mam robić proszę doradźcie mi.

0 3
  • Pomocny post
    #3 12 Gru 2012 17:01
    kasiunia7777
    Poziom 39  

Zrób o co cię wyżej poproszono, a także podaj SMART dysku z programu MHDD lub jakiegoś linuxa live.
    Przetestuj także pamięci ram Memtestem.

0
  • #4 12 Gru 2012 19:35
    Cytryna__
    Poziom 2  

dziekuje problem rozwiazany

0