Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak wrzucić stronę internetową na serwer FTP?

10 Gru 2012 20:16 1260 5
  • Poziom 15  
    Witam. Nie wiedziałem za bardzo gdzie to włożyć, ale mam nadzieję, że to dobry dział :)
    Mój problem polega na tym: mam mały, przenośny serwer FTP, za który robi mi mój telefon z androidem. Chciałbym zrobić takie coś, że będzie na nim strona internetowa z odnośnikami do kolejnych podstron na których znajdują się moje pliki video zamieszczone dzięki systemowi HTML5, czyli bez flasha. Jak jednak zrobić, aby można było korzystać z tej strony internetowej? Stronkę jako-tako mam zrobioną. Nie zależy mi na domenie. Z tym i tak będę się łączy tylko ja i przyjaciele. Nie pytajcie po co mi to, skoro można przerzucić pliki na komputer. Po prostu nie mam zamiaru chodzić od jednego do drugiego i pokazywać im, co mają robić :) Za wszystkie pomysły z góry dziękuję :)
  • Poziom 9  
    skoro nie zależy Ci na domenie, czyli tym samym i na stornie internetowej, bo bez domeny taka strona nie istnieje - no chyba, że czegoś nie wiem; to najprościej założyć im konta do tego serwera FTP i niech się logują do tego serwera FTP i sobie oglądają to co tam jest...
  • Poziom 14  
    Jeśli strone byś postawił na komputerze nawet na jakimś darmowym hostingu...Niema potrzeby chodzić od jednego do drugiego wysyłasz im w sms linka do strony i sobie otwierają w swoich telefonach (przeglądarkach).Jeśli uda sie jakimś cudem zrobić z telefonu serwer ftp będzie to wolnooo działać
  • Poziom 15  
    Chodziło mi o to, aby zamiast po wpisaniu numeru IP serwera nie wyskakiwała jego zawartość, tylko takowa strona internetowa :)
  • Poziom 15  
    Ok :) zrozumiałem o co chodzi. Temat zamykam.