Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

bizhub c253 - BizhubC253 sam się wylogowuje podczas pracy

szorter 10 Gru 2012 21:27 768 0
    szorter
    Poziom 2  
    Witam prosze o pomoc. Posiadam co prawda instrukcję ale tam nie ma wszystkiego wyjaśnionego. Posiadam w pracy urządzenie develop C253 problem polega na tym, że nie mogę sobie z nim poradzić a mianowicie problem polega na tym, że samo się wylogowuje z konta użytkownika podczas pracy.
    Mam założone konto użytkownika na urządzeniu. Po zalogowaniu się i wpisaniu hasła mogę pracować na nim. Ale w trakcie czy to skanowania czy kopiowania urządzenie samo się wylogowuje. Jest to bardzo denerwujące jeśli zważyć na fakt, że czynności te się powtarza i za każdym razem trzeba od nowa się logować.
    Wszedłem w ustawienia admina i próbowałem zmienić ustawienia ale to nic nie dało. Być może robię to nie tak jak powinienem. Wchodzę w ustawienia administracyjne i resetuję nastawy czasowe. Ale to nic nie pomaga. Urządzenie nadal się samo wylogowuje po około 1 do 2min. pracy.
    Jeśli Ktoś się spotkał z takim problemem i wie jak to usunąć, aby raz po zalogowaniu można było pracować do końca zadania i dopiero wtedy samemu można się było wylogować z konto to bardzo bym prosił o podpowiedź.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.