Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

samsung rv511-S04PL - upadek laptopa, jaka matryca

10 Gru 2012 22:49 2670 4
  • Poziom 2  
    Witam
    Niestety 1h temu zdazyl sie wypadek i moj laptop spadl z wysokosci mniej wiecej pol metra na podloge, dodam ze byl wlaczony - niewiem czy to jakas roznica ale wole to napisac. nie znam sie w tych tematach ale czytajac podobne posty na ten temat wiem juz ze poszla matryca, widoczne sa na ekranie jej pekniecia. jak juz wyczytalem wczesniej podlaczylem monitor stacjonarny do laptopa i wszystko chodzi, z grafika wszystko okej, nic sie nie wiesza ani nie zacina. laptop chodzi cicho jak przed wypadkiem, nic nie stuka, nie puka.

Wlasnie wyjalem karton od laptopa aby dowiedziec sie o jego parametrach
    Jest to laptop Samsung NP RV511-S04PL
    z naklejki na kartonie o parametrach lcd jest napisane 15.6 led hd (16:9 gloss)
    i teraz zaczynam zadawac pytania:
    na jednej z aukcji do kupienia jest matryca do mojego laptopa RV511-S04 - i tutaj moje pierwsze pytanie poniewaz niema koncowki PL po S04. Czy to jakis problem ? czy ta matryca bd dzialac?
    http://www.nowematryce.pl/samsung--RV_Series_...4--15.6-wxga_hd--matryca-lcd-do-laptopa.shtml

Drugie moje pytanie dotyczy tego ze na kartonie jest napisane 16:9 gloss, natomiast na wyzej przedstawionej matrycy jest w informacji 16:9 wide. czy to jakas roznica?

Czekam na wasze odpowiedzi i z gory bardzo dziękuje.
    Pozdrawia smutny Sławek.
  • Poziom 2  
    Prosze bardzo o pomoooc
  • Spec od komputerów
    " gloss " oznacza że matryca ma błyszczącą powłokę. Ten dopisek " wide " wynika z aspect ratio -16:9. Matryca będzie pasowała.
  • Poziom 43  
    Matryca jak najbardziej będzie pasować.
  • Poziom 10  
    Witam

ja dorabiam sobie wymieniając matryce w laptopach
    osobiście zaopatruję się w sklepie Elgar.pl
    tu link do matrycy która do Twojego laptopa będzie na 100% pasować
    elgar matryca 15,6"

w tym sklepie masz gwarancje 12 miesięcy a towar jest zawsze super zabezpieczony i tańszy niż na alledrogo :)