Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

zmywarka Amica ZZA 6428 I - jak podłączyć zawór trójdrożny

martlet 11 Dec 2012 15:21 7119 1
 • #1
  martlet
  Level 1  
  Witam,  Jakiś czas zepsuła się moja zmywarka - pobierała wodę ale nie rozpoczynał się proces mycia, z wypuszczaniem wody nie było problemu. Wezwany fachowiec stwierdził uszkodzenie zaworu trójdrożnego. Niestety zamawianie przez niego nowego zaworu trwało prawie dwa miesiące i ostatecznie skończyło się tym , że przysłano zupełnie niepasujący do mojej zmywarki zawór. Wziąłem sprawy w swoje ręce i sprowadziłem z Amiki właściwą część ale za to fachowiec jest nieuchwytny a inni serwisanci nie palą się do kończenia roboty po kimś.
  Postanowiłem więc sam zamontować ten zawór ale mam problem z właściwym podłączeniem przewodów. Czerwony na pewno ma być podłączony do zacisku nr 3 . Załączam zdjęcia , może ktoś zna ten typ zmywarki i potrafi pomóc?

  zmywarka Amica ZZA 6428 I - jak podłączyć zawór trójdrożny zmywarka Amica ZZA 6428 I - jak podłączyć zawór trójdrożny zmywarka Amica ZZA 6428 I - jak podłączyć zawór trójdrożny
 • Helpful post
  #2
  magcn
  Level 11  
  Przez blisko miesiąc pewnie sobie poradziłeś ;) Ale gdyby nie, albo gdyby jeszcze ktoś potrzebował, to: 1-niebieski, 2-fioletowe, 3-czerwony.