Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

XEROX - Xerox WorkCentre 238 Poszukuję Service Manual i Parts Catalog

11 Gru 2012 18:31 4278 12

• Poziom 34  
    Witam!!! Kopiarka jak w temacie, terkocze zacina papier, prawdopodobnie uszkodzony napęd. Może mógł by ktoś podesłać serwisówkę.
  • Pomocny post
    Poziom 20  
    Zobacz jak wygląda koło napędzające piec, jest na dwóch mosiężnych panewkach które z czasem się wycierają, szczególnie wybija się tylne które widać dopiero po wyjęciu koła z maszyny.

• Poziom 34  
    Właśnie tak podejrzewałem. Ale nie moge nic zamówić, bo nie mam parts catalogu. Może ktoś poratuje.
  • Pomocny post
    Poziom 21  
    Proszę to jej numer : 007K13200 Fuser drive gear

• Poziom 34  
    Dzięki za pomoc, ale mam jeszcze jeden problem. Zaraz za utrwalaniem jest pokrywa prowadzenia papieru, przezroczysta, umieszczona na zawiasie, podnosi sie do góry, zapinana jest zielonym "klipsem" -czy może ktoś sprawdzić nr tej "pokrywy/klapki"
    Serdeczne dzięki.
  • Pomocny post
    Poziom 20  
    038K17361 Upper baffle assembly - to jest lewa część górnego transportu z zieloną klamką która podnosi się do góry.
    Pozdrawiam

• Poziom 34  
    Wielkie dzięki dla "andrzej2000". Może masz również na sprzedaż te części? U mojego dostawcy duuużo kosztują. Klient sie załamuje.
  • Pomocny post
    Poziom 21  
    Kolega podał prawidłowy numer ale jeśli masz problem z samym zamknięciem to nie ma sensu wymieniać całości tylko samo zamknięcie co znacznie wpłynie na cenę :) 003K19600
    Pozdrawiam

• Poziom 34  
    Problem rozwiązany, wymiana części rozwiązała usterkę.

• Poziom 34  
    Poszukuje nr pasa zębatego który napędza 007K13200 Fuser drive gear

Ponawiam zapytanie.
  • Pomocny post
    Poziom 21  
    023E30740 Main drive belt

• Poziom 34  
    Problem rozwiązany przez wymianę pasa .