Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Polar cz 280 - Termostat...

ciepłe_kapcie 11 Gru 2012 19:37 4356 2
  • #1 11 Gru 2012 19:37
    ciepłe_kapcie
    Poziom 2  

Dzień dobry. Zamrażarka sprawna, chłodziarka niestety już nie...Wyszperałem w starych postach ze najprawdopodobniej będzie to uszkodzony termostat. Agregat od zamrażarki chodzi normalnie jest gorący, drugi zimny nie daje oznak życia ze tak powiem. Zamówiłem już nowy "Termostat DANFOSS 077B6100 uniwersalny" no i tu się zaczyna problem... czy będąc amatorem w tym temacie jest jakaś szansa abym sam to wymienił nie wzywając fachowca ? Jeśli tak bardzo bym prosił jakiegoś znawce jak znajdzie chwile wolnego czasu o napisanie mniej więcej krok po kroku co będę musiał zrobić co odkręcić/wykręcić itd. Pech chciał ze w zeszłym tygodniu miałem już naprawiany sprzęt w kuchni (piekarnik się nie trzymał gazu-120zł) a jako ze święta w tym miesiącu to chciałbym zaoszczędzić pieniądze i sam to wymienić.

Bardzo proszę o pomoc.
    Pozdrawiam Polar cz 280 - Termostat...

1 2
  • Pomocny post
    #2 11 Gru 2012 20:39
    Xofer
    Poziom 11  

Termostat chłodziarki znajduje się wewnątrz lodówki, ściągnij pokrętło i tam będzie nakrętka, która go trzyma, dwie śruby jedna koło żarówki, druga przed pokrętłem. Kapilara zaczepiona blaszką na parowniku po prawej stronie. Uważaj aby nie zgiąć kapilary.

0
  • #3 14 Gru 2012 01:07
    ciepłe_kapcie
    Poziom 2  

i wszystkoo :D lepiej nie można tego wytłumaczyć.....bardzo, bardzo dziękuje za pomoc !!!

0