Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

drukarka,canon,mg5250,nie drukuje różowego

11 Gru 2012 20:52 3318 14
  • Poziom 8  
    Witam mam taki problem.Mam drukarkę mg5250 od niedawna i do tej pory nie było problemu z drukowaniem.po oryginalnych tuszach używałem zamienników.Wystąpił problem nie drukuje różowego.Pokazuje że jest tusz,czyściłem głowice myjką ultradźwiękową,robiłem wszystkie możliwe czyszczenia.Odinstalowałem sterowniki i zainstalowałem ponownie.I nic.
  • Pomocny post
    Spec od drukarek
    Raczej głowica do wymiany.
  • Poziom 8  
    Ale drukarka ma dopiero pół roku.Jest na gwarancji.Ale nie wiem czy reklamować bo używaliśmy tuszy zamienników.I tu jest pytanie czy reklamować.Czy może lepij kupić oryginały i dopiero zareklamować.Z góry dzięki za odpowiedź
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 8  
    Niestety nie mam oryginalnych tuszy(chipów).A zamienniki miały wbudowane chipy.Pooomocy
  • Poziom 8  
    Ale my mieliśmy dodatkowe ubezpieczenie mechaniczne to nie obejmie.To chyba nie ważne jest że na głowice jest 6 miesięcy.A skąd wiesz że tyle jest gwarancji na głowice?
  • Poziom 8  
    Ja otrzymałem ze sklepu: tak napisali przypadkowe uszkodzenie 3lata i awaria sprzętu dodatkowo jeszcze rok.Nie wiem co robić>Szkoda sprzętu jeszcze nie spłaciłem rat a już lipa.
  • Poziom 8  
    To co mam ze sklepu to tylko pisze przypadkowe uszkodzenie od 2012-2015 i tyle
    a awaria sprzętu od 2014-2015 nie ma takiej wzmianki o tuszach.To wszystko jest w jednej ramce
  • Poziom 8  
    Ok a jak oddam drukarkę z zamiennikami do reklamacji nie będzie problemu?Nie chcę przypału doradź

Dodano po 7 [minuty]:

A może lepiej oddać bez tuszy
  • Poziom 8  
    drukarka wróciła z serwisu wymienili głowice