Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Problem - tytuł przelewu dla osoby sprzedającej na allegro w sieci Payu

Bicek12 12 Dec 2012 01:00 2535 3
 • #1
  Bicek12
  Level 9  
  Witam. Ostatnio gdy sprzedawałem pewien przedmiot na allegro, mój kupiec wybrał system płatności przez Payu. Dostałem informacje o rodzaju przesyłki oraz otrzymałem pieniądze na Payu gotowe do wypłaty na własne konto. Rzecz w tym, że najistotniejsza informacja jaka mi była potrzebna to informacje zawarte w tytule przelewu, których nie dostałem. Potem musiałem kontaktować się telefonicznie z osobą kupująca przedmiot w celu ustalenia tytułu przelewu.
  Moje pytanie jest następujące. Jak mogę zobaczyć tytuł przelewu napisany przez mojego kupca, ponieważ jest to bardzo istotne w celu ustalenia, gdzie mam wysłać dany przedmiot i nie chodzi mi o adres użytkownika, ponieważ przedmiot jest rzeczą wirtualną, którą wysyłam po zakupie osobie w grze. Gdyby mogła mi pomóc jakaś osoba która ma doświadczenie w sprzedaży rzeczy na allegro w systemie Payu.

  PS. Jeżeli zły dział to prosiłbym o przeniesienie.
 • #3
  puszak
  Level 28  
  Tytuł przelewu jaki się wpisuje podczas wpłaty poprzez payu jest dyktowany odgórnie przez ten system. Jakieś tam np. ITD6575676576. Także kontakt w tej sprawie musisz przeprowadzić poprzez email, allegro.
 • #4
  tata1
  Level 20  
  No tak, tytuł przelewu jest automatyczny, ale w zakładce PAYU można sprawdzić wpłaty i tam kupujący ma miejsce do wpisania własnych informacji.
  Dlatego tam trzeba już sprawdzać, bo jak przelew trafi z PAYU na nasze konto to już tych informacji nie ma bo wtedy już nie jest to przelew od kupującego, lecz przelew z naszego PAYU na nasze konto bankowe.