Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Problem - tytuł przelewu dla osoby sprzedającej na allegro w sieci Payu

Bicek12 12 Dec 2012 01:00 2535 3
    Bicek12
    Level 9  
    Witam. Ostatnio gdy sprzedawałem pewien przedmiot na allegro, mój kupiec wybrał system płatności przez Payu. Dostałem informacje o rodzaju przesyłki oraz otrzymałem pieniądze na Payu gotowe do wypłaty na własne konto. Rzecz w tym, że najistotniejsza informacja jaka mi była potrzebna to informacje zawarte w tytule przelewu, których nie dostałem. Potem musiałem kontaktować się telefonicznie z osobą kupująca przedmiot w celu ustalenia tytułu przelewu.
    Moje pytanie jest następujące. Jak mogę zobaczyć tytuł przelewu napisany przez mojego kupca, ponieważ jest to bardzo istotne w celu ustalenia, gdzie mam wysłać dany przedmiot i nie chodzi mi o adres użytkownika, ponieważ przedmiot jest rzeczą wirtualną, którą wysyłam po zakupie osobie w grze. Gdyby mogła mi pomóc jakaś osoba która ma doświadczenie w sprzedaży rzeczy na allegro w systemie Payu.

PS. Jeżeli zły dział to prosiłbym o przeniesienie.
    puszak
    Level 28  
    Tytuł przelewu jaki się wpisuje podczas wpłaty poprzez payu jest dyktowany odgórnie przez ten system. Jakieś tam np. ITD6575676576. Także kontakt w tej sprawie musisz przeprowadzić poprzez email, allegro.
    tata1
    Level 20  
    No tak, tytuł przelewu jest automatyczny, ale w zakładce PAYU można sprawdzić wpłaty i tam kupujący ma miejsce do wpisania własnych informacji.
    Dlatego tam trzeba już sprawdzać, bo jak przelew trafi z PAYU na nasze konto to już tych informacji nie ma bo wtedy już nie jest to przelew od kupującego, lecz przelew z naszego PAYU na nasze konto bankowe.