Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nieco zniekształcony obraz

06 Lut 2005 14:11 1800 1
  • Poziom 10  
    Tak więc kupiłem ostatnio telewizor Panasonic i zauważyłem, że gdy zmieniam rozmir obrazu na 14:9, wtedy pojawiają się pasy na bokach(telewizor panoramiczny), które jednak zwęzają się nieco na dole i falują podczas zmiany obrazu. Czy to normalne, czy może powinienem wymienic telewizor.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 11  
    Witam! Niestety w pażdzierniku kupiłem TV Panasonic powyżej 3 tys. zł i jestem całkowicie niezadowolony!!! TV jest 100Hz a obraz w nim jest "plastikowy", z lekkim czerwonym odcieniem na krawędziach ostrych przedmiotów. Kineskop Panasonic to pomyłka!!! Geometria fatalna - ciągnie w lewy górny róg a i obraz PŁYWA! w zależności od jasności jego treści - czyli występuje takie samo zjawisko jak u Ciebie. Nie szukaj więc stabilnego TV Panasonic, bo go nie znajdziesz! TV Panasonic już nie są japońskie podobnie jak SONY. Kineskop w moim Panasonicu pochodzi z Niemiec a cewki jego "Made in Malaysia" - jak to zobaczyłem to się załamałem!!! Na poprawę humoru dodam, że mam znajomego, który kupił sobie SONY, i w jego TV brak zbieżności widoczny jest z odległości 2 metrów - najpierw (od lewej) wchodzi czerwony a potem zielony i niebieski - TRAGEDIA ZA PRAWIE 4 TYS. ZŁ. Kolejny znajomy ma TV THOMSON 36", który po 4 latach 2 razy popsuł mu się i 2 razy zapłacił po 400zł za naprawę. Na koniec napiszę, że nie zauważyłem TV, którego wymiary obrazu nie zmieniałyby się w zależności od treści obrazu TV. Panasonic jest zwykłym telewizorem z całkowicie płaskim kineskopem wraz ze wszystkimi wadami jakie kineskop posiada i płaskim (mało dynamicznym) dźwiękiem - ogólnie wydałem ponad 3 tys. zł za TV który miałbyć SUPER a mam czeskie srebrne pudełko z ładnym srebrnym napisem PANASONIC z wadami takimi jakie ma Twój TV - a co najważniejsze - sprzedawca nic nie widzi, dla niego TV jest boski. Pozdrawiam serdecznie całe FORUM, codziennie Was czytam i cieszę się, że jesteście. Czytelnik :-)