Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki telewizor do weeb.tv

koniaxx 12 Gru 2012 18:30 15597 7
  • #1 12 Gru 2012 18:30
    koniaxx
    Poziom 6  

Witam wszystkich.
    To mój pierwszy post na tym forum. Chciałem zapytać czy wymyślono już jakiś tv oczywiście w przystępnej cenie(2-4 tyś) na którym mógłbym oglądać weeb.tv? czytałem już na ten temat i jak na razie nikt nic mądrego nie napisał. Na elektrodzie był już chyba podobny post ale z tego co pamiętam to proponowany był tv w połączeniu z jakimś androidem. A mi chodzi o tv na którym sobie włączam weeb.tv i oglądam. Bardzo proszę o odpowiedź bo chciałbym kupić tv przed świętami.

• #2 12 Gru 2012 20:54
    Mylagos
    Poziom 19  

Witaj.
    Jeśli chodzi o obsługę weeb.tv myślę, że najlepszym wyborem będzie zakup telewizora który zapewni jak najlepszą jakość obrazu i dokupienie właśnie dodatkowego mini komputera z androidem i wykorzystanie go, aby pobrać przeglądarkę wraz z odpowiednimi wtyczkami. Uważam, że dobrym wyborem jest MK808.
    http://hdtvpolska.com/topic/29462-mk808-mini-recenzja-wersja-2/

• #3 12 Gru 2012 20:59
    kondzio951
    Poziom 13  

chyba nie ma telewizorów obsługujących Flash'a, wieć musisz podłączyć komputer lub tak jak użytkownik wyżej napisał to telefon z androidem lub tablet najlepiej z wyjsciem tv (np.hdmi). ale osobiście bym polcał komputer podłączyć do tv. nawet możesz kupić rozdzielacz, żeby nie odłączać kabla od monitora, no chyba, że to laptop ;p

• #4 12 Gru 2012 23:24
    koniaxx
    Poziom 6  

Tak też myślałem. Zastanawia mnie tylko to dlaczego nie ma jeszcze tv obsługującego flesha:/ tak prężnie rozwijający się przemysł elektroniczny a takiego tv jeszcze nie opracowali. No nic to jak na razie chyba zostanie u mnie stary tv i podłączony do niego laptop a poczekam sobie jeszcze trochę i może akurat coś wejdzie nowego na rynek.

• #5 10 Kwi 2013 15:57
    Kanal
    Poziom 2  

Mój SAMSUNG UE32F6400 śmiga na weeb.tv bez problemu. Oczywiście przez przeglądarkę internetową WEB BROWSER :D

• #6 02 Lip 2013 21:54
    matti12345
    Poziom 2  

Czy coś się zmieniło w tym temacie? Jak dobierać telewizor żeby odpalał weeb.tv? Możecie wypowiedzieć się na temat TX-L42ET60E , Philips 42PFL6008K, podobno Samsungi są multimedialne i nie mają problemów z wtyczkami.

• #7 03 Lip 2013 21:58
    jacekRCA
    Poziom 25  

Google mi podpowiada, że LG 47LM670S ma jakieś wsparcie dla serwisów weeb.tv i kinolive.pl. Na pewno można serwis odpalić w przeglądarce bo wystarczy mieć obsługę flasha. Z tego co czytałem na weeb.tv zmieniają port na 80, żeby nie było problemów z blokowaniem sygnału. Serwis się rozwija, chyba zainteresuję się nim bardziej :)

• #8 04 Lip 2013 01:22
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant
 Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME